UFC

(VIDEO) „Ale czy w życiu wszystko gra? Bo to, ku*wa, różnica” – Robbie Lawler zaoferował pomoc Nickowi Diazowi po UFC 266

Organizatorzy zaprezentowali zwiastun serii Dreszcz i Agonia po niedawnej gali UFC 266: Volkanovski vs. Ortega.

Zdecydowanie największą popularnością w przestrzeni medialnej cieszy się fragment, na którym uchwycono krótką rozmowę Robbiego Lawlera z Nickiem Diazem.

– Wszystko gra? – zapytał Ruthless ocierającego twarz rywala po walce.

– Wszystko gra, stary – odparł Nick.

– Ale czy wszystko gra w życiu? – doprecyzował Robbie. – Bo to jest, kurwa, różnica. Naprostujmy to, kurwa. Rozumiesz?

Nick tylko poklepywał kompana po plecach, próbując coś mówić zza ręcznika, którym wycierał rozbity nos i twarz.

– Daj, kurwa, znać, jeśli będę mógł pomóc – powiedział Lawler.

Po widowiskowej, pełnej mocnych wymian walce Ruthless pokonał starszego ze stocktońskich braci przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie, rewanżując mu się za porażkę przez nokaut sprzed siedemnastu lat.

Także podczas konferencji prasowej po gali Lawler nie szczędził komplementów Diazowi, z pełną mocą podkreślając, że jest on wojownikiem z krwi i kości. Mocno zdystansował się od jakiejkolwiek krytyki pod adresem rywala, który w trzeciej rundzie po zainkasowaniu kontrującego prawego sierpa nie podjął dalszej walki.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Kamery The Thrill and the Agony uchwyciły też sternika UFC Danę White’a, który po walce wieczoru – wygranej w dominującym stylu przez mistrza wagi piórkowej Alexandra Volkanovskiego – był mocno przejęty stanem zdrowia okrutnie porozbijanego Briana Ortegi.

– Niesamowite, stary, co za wojna – zwrócił się amerykański promotor do T-City przed ogłoszeniem werdyktu. – Co za pierdolona wojna!

– Hej, słuchajcie – zwrócił się następnie szef UFC do narożnika Briana Ortegi i jego menadżera Tikiego Ghosna. – Gdy ogłoszą zwycięzcę – bez względu na to, kto wygra i kto, kurwa, przegra – chcę, żeby od razu stąd wyszedł i udał się prosto do karetki. Prosto do szpitala. Żadnych postojów, niczego. Od razu go z stąd zabierzemy.

Cały zwiastun poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button