UFC

(VIDEO) 8-uderzeniowe combo i brutalny nokaut! David Onama rozstrzelał Gabriela Beniteza!

David Onama i Gabriel Benitez dali świetne widowisko, wygrane przez ciężki nokaut przez tego pierwszego.
W wyróżnionej walce karty wstępnej gali UFC Fight Night w Las Vegas David Onama (9-1) ciężko znokautował Gabriela Beniteza (22-10) w pierwszej rundzie.
Obaj zawodnicy od razu wzięli się dziarsko do roboty, nie szczędząc sobie uprzejmości. Onama wywierał presję, starając się dosięgać Beniteza ciosami, a ten ze wstecznego rąbał wściekle atomowymi lowkingami. Obaj notowali sukcesy w tym, co robili.

W jednej z wymian Meksykanin grzmotnął jednak zawodnika z Ugandy soczystym lewym sierpem w okolice prawego oka. Onama znalazł się w sporych tarapatach, salwując się ucieczką, a potem próbą zapaśniczą i klinczem. W końcu doszedł do siebie, a walka wróciła na środek oktagonu.Tam Onama nadal nacierał, kastrując rywala z miejsca do wyprowadzania kopnięć. Pomimo tego Benitez zmieścił kilka kolejnym lowkingów i srogi middlekick. Zainkasował jednak także dobre ciosy od Onamy.

W końcu Ugandyjczyk zagnał rywala na ogrodzenie, gdzie rozpuścił prawie 10-uderzeniową kombinację, którą brutalnie go znokautował. Benitez runął na deski, bez życia.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

27-latek powrócił tym samym na drogę zwycięstw po przegranym z Masonem Jonesem debiucie, który wziął w zastępstwie w wadze lekkiej.’

Dla Gabriela Beniteza była to druga porażka z rzędu i czwarta w ostatnich pięciu występach.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button