(VIDEO) 32 sekundy! Marcos Rogerio de Lima potężnymi wiatrakami zdemolował Bena Rothwella! Herb Dean znów się nie popisał!

Tylko 32 sekundy potrzebował morderczo nastawiony Marcos Rogerio de Lima, aby spacyfikować Bena Rothwella.
W co-main evencie gali UFC Fight Night w Las Vegas Marcos Rogerio de Lima (19-7-1) ekspresowo zdemolował Bena Rothwella (39-14), a kolejną niezdecydowaną interwencją popisał się sędzia Herb Dean.
Brazylijczyk rozpoczął walkę od atomowego lowkinga na wysokości łydki. Chwilę potem poprawił kolejnym, który wszedł czysto.

Tym razem ruszył jednak błyskawicznie z kombinacją uderzeń, soczystym prawym rzucając Rothwella na siatkę. Czując krew, rzucił się na Amerykanina z kanonadą uderzeń.Big Ben próbował balansować na siatce, szukając odpowiedzi prostymi, ale wiatraki Brazylijczyka były nie do zatrzymania. De Lima kilka razy wstrząsnął rywalem, ale ten nie padał na deski, gdy trzeba, opierając się o siatkę.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

W pewnym jednak momencie po serią bom Pezao pod Rothwellem mocno ugięły się nogi. Co prawda Amerykanin na deski nie runął, będąc nawet instynktownie w stanie złapać rywala w pasie, ale… Sędzia Herb Dean – kompletnie niezdecydowany w tej sytuacji – najpierw uznał, że wystarczy, później zdanie zmieniając, by w końcu wrócić do przerwania.
Dla Marcosa Rogerio de Limy jest to drugie zwycięstwo z rzędu. Takiej serii nie zanotował w UFC od 2014 roku, nieustannie przeplatając wygrane z przegranymi.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. silas

    14 listopada 2021 at 02:34

    Cholernie ciężko jest położyć takiego rednecka jak Rothwell. Przyjąć tyle bomb i w końcówce jeszcze iść po obalenie… No, no.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply