UFC

„Usunąć z rozpiski i zagłodzić” – McGregor bez ceregieli o Chimaevie, Khabib odpowiada Diazowi!

Khabib Nurmagomedov i Conor McGregor zabrali głos na temat szaleństw w drodze do dzisiejszej gali UFC 279 w Las Vegas.
Udzielając wywiadu po spotkaniu oko w oko z Tonym Fergusonem podczas piątkowego medialnego ważenia przed UFC 279 w Las Vegas, Nate Diaz nieoczekiwanie pognębił Khabiba Nurmagomedova, wrzucając go do jednego wora z Khamzatem Chimaevem, z którym miał pierwotnie skrzyżować rękawice.

– Tony jest tutaj od dawna – powiedział stocktończyk. – Powinniśmy byli walczyć dawno temu. Ta suka Khabib się go bał i teraz tak samo ten skurwiel tutaj bał się mnie. Ustawiliśmy wczoraj pizdę do pionu na zapleczu, a teraz pizda nie zrobiła wagi. Wiecie, jak jest. Prawdziwi gangsterzy są w Kalifornii. Ameryka, skurwiele!
Na słowa te nieoczekiwanie zareagował Dagestański Orzeł. W polemikę z młodszym ze stocktońskich braci jednak się nie wdawał, zamiast tego podkreślając, jak dobrze jest mu na emeryturze.

– Życie jest dobre – napisał, publikując obok wymowne zdjęcie.

W sobotę zabrał natomiast głos Conor McGregor.

– Gratulacje za Nate’a Diaza za dojście do końca kontraktowych zobowiązań wobec UFC jako prawdziwa gwiazda – napisał. – Nieprawdopodobny wyczyn. Dobrze rozegrane. Nasza trylogia się odbędzie.

Na tym jednak nie koniec, bo Irlandczyk skrytykował też Khamzata Chimaeva.– Moim zdaniem powinni byli w ogóle usunąć Khamzata z całej rozpiski – napisał. – Zmiana walk w ten sposób, że człowiek, który nie zrobił wagi, dostał jeszcze korzystniejsze zestawienie, tylko zachęci innych, aby podążyć jego śladami.

– Uśmieszki podczas ważenia to było za dużo. Usunąć z rozpiski i zagłodzić.

Khamzat Chimaev przestrzelił wagę o 7,5 funta. Jak później wyjaśniał Dana White, lekarz przerwał ścinanie wagi przez Czeczena z powodu jego stanu zdrowia.
Co ciekawe, Wilk nie został nawet ukarany za przestrzelenie wagi – wszystko dlatego, że został przesunięty do pojedynku z Kevinem Hollandem, który odbędzie się w umownym limicie 180 funtów. Wnosząc na wagę 178,5 funta, Chimaev w tymże limicie się zmieścił.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button