Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Usman wielkim faworytem, Chandler i Rockhold underdogami – kursy na hitowe walki UFC 268 ujawnione!

Bukmacherzy opublikowali kursy na hitowe walki listopadowej gali UFC 268: Usman vs. Covington 2.

Na stronie naszego partnera FORTUNY Online znaleźć można kursy bukmacherskie na najciekawsze pojedynki listopadowej gali UFC 268: Usman vs. Covington II, która odbędzie się w Nowym Jorku.

W walce wieczoru mistrz wagi półśredniej Kamaru Usman jest zdecydowanym faworytem. Kurs na jego zwycięstwo w rewanżu z Colbym Covingtonem wynosi 1.25, podczas gdy zmiana na tronie wyceniana jest na 3.56.

Przypomnijmy, że pierwsza walka, do której doszło w grudniu 2019 roku, zakończyła się zwycięstwem Nigeryjczyka przez techniczny nokaut w piątej rundzie.

Kursy bukmacherskie na Usman vs. Covington:

Zwycięstwo Kamaru Usmana – 1.25
Zwycięstwo Colby’ego Covingtona – 3.56

W szalenie interesująco zapowiadającym się starciu w czubie wagi lekkiej – prawdopodobnie eliminatorze do walki o złoto – pomiędzy Justinem Gaethje i Michaelem Chandlerem faworytem jest ten pierwszy. Kurs na jego wiktorię wynosi 1.47, podczas gdy triumf Chandlera jest wart 2.49.

Kursy bukmacherskie na Gaethje vs. Chandler:

Zwycięstwo Justina Gaethje – 1.47
Zwycięstwo Michaela Chandlera – 2.49

Wreszcie powracający do akcji po ponad 2-letniej przerwie i ciężkim nokaucie z rąk Jana Błachowicza były mistrz wagi średniej UFC i Strikeforce Luke Rockhold jest bukmacherskim underdogiem w potyczce z Seanem Stricklandem. Kursy: 2.551.45

Kursy bukmacherskie na Rockhold vs. Strickland:

Zwycięstwo Luke’a Rockholda – 2.55
Zwycięstwo Seana Stricklanda – 1.45

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. Z jednej strony Kamaru to maszyna, z drugiej.. taki kurs na Kolbę to niedorzeczność, z nikim nie ma prawa Covington mieć takiego wysokiego kursu, szczególnie że ich walka była na milimetry. Choć trzeba przyznać że od tamtego czasu Usman poczynił spory progres w aspektach bokserskich.

Dodaj komentarz

Back to top button