„Urodzi się w małym mieście…” – Jan Błachowicz odczytuje starożytną przepowiednię (VIDEO)

Jan Błachowicz nie daje o sobie zapomnieć, zbierając medialne owoce nokautu w rewanżu na Coreyu Andersonie.

Latem zeszłego roku Jan Błachowicz nie przekuł wielkiego sportowego zwycięstwa z Luke’iem Rockholdem na sukces medialny, w zasadzie nawet takiej próby nie podejmując.

Zupełnie inaczej wygląda natomiast sytuacja teraz – tydzień po efektownym nokaucie na Coreyu Andersonie w daniu głównym gali w Rio Rancho Cieszyński Książę nie zwalnia medialnego tempa. Co i rusz udziela wywiadów, nie zaniedbując też swoich mediów społecznościowych.

Narracja cieszynianina kręci się oczywiście wokół mistrzowskiego boju z Jonem Jonesem. To jedyna walka, jaka interesuje rozpędzonego serią trzech zwycięstw Polaka, który obronną ręką wyszedł też z siedmiu spośród ośmiu ostatnich pojedynków.
I w takim też tonie utrzymany jest najnowszy wpis Błachowicza, który odwiedził jedno z nowojorskich muzeów…

Napis głosi: „Urodzi się w małym mieście, ale podbije wielki kraj, zostanie mistrzem UFC, a jego imię brzmieć będzie: Jan Błachowicz”.

UFC, nie chcecie zadzierać ze starożytnymi przepowiedniami.

Jon Jones póki co nie odpowiada na wpisy polskiego półciężkiego, ale podczas gali w Rio Rancho nie ukrywał zadowolenia ze zwycięstwa Polaka, wysyłając jasne sygnały, że jest ze wszech miar gotowy na konfrontację.Wydaje się, że najpoważniejszymi rywalami Jana Błachowicza w rajdzie po titleshotaDominick Reyes oraz Israel Adesanya.

Natychmiastowym rewanżem z Dewastatorem Bones nie wyraża jednak większego zainteresowanie, podczas gdy Nigeryjczyk najpierw musi uporać się z Yoelem Romero, nie wspominając o tym, że przejście do 205 funtów zapowiedział dopiero na 2021 rok.

Bez względu jednak na to, czy ostatecznie Cieszyński Książę w następnej walce stanie w szranki z Jonem Jonesem, czy też nie, na pewno nie będzie można zarzucić mu, że nie zrobił, co w jego mocy, aby do tego starcia doprowadzić – zarówno od strony sportowej, jak i medialnej.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Błachowicz czy Reyes? „Nie wiem, jak można gościowi odmówić” – Jones zabiera głos!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply