UFC

„Ukradłem wiele rzeczy od Gamrota” – 20 zawodników UFC – w tym Sandhagen, Brady czy Ige – wytypowało walkę Gamrot vs. Fiziev!

Zawodnicy UFC wzięli pod lupę starcie Mateusza Gamrota z Rafaelem Fizievem, które zwieńczy galę UFC Fight Night w Las Vegas.
W walce wieczoru gali UFC Fight Night, która odbędzie się 23 września w Las Vegas, Mateusz Gamrot skrzyżuje rękawice z Rafaelem Fizievem.

Dziennikarz James Lynch zapytał dwudziestu zawodników UFC o ich typ na polsko-azerskie starcie. Oto ich odpowiedzi!

Dutin Jacoby

– Myślę, że wygra Fiziev.

Sean Brady

– Gamrot. Jestem wielkim fanem Gamrota. Myślę, że jest jednym z najlepszych w tej kategorii wagowej. Byliśmy w tej samej szatni w Abu Zabi. Niezwykle miły gość. W zasadzie to wybieram się do American Top Team, aby potrenować trochę z tymi gośćmi. Może tam wpadnę, ale… Gamrot to zrobi.
Sean Woodson

– Dobre starcie! Oczywiście jeśli Fiziev utrzyma to na nogach, to tam będzie skuteczniejszy, ale Gamrot to prawdziwa bestia, jeśli chodzi o grappling. Ma nieskończony bak z paliwem, niezmordowanie idzie po obalenia. To naprawdę ciężka walka do wytypowania. Naprawdę ciężka… W tej chwili gdybym miał kierować się przeczuciem, to postawiłbym na Gamrota.

Thiago Moises

– Gamrot.

Alex Reyes

– Fiziev to niesamowity uderzacz, ale Gamrot wykonuje dobrą robotę, wywierając presję i obalając. Zobaczymy, jak Fiziev sobie sobie z tym poradzi, czy będzie w stanie to zneutralizować. Lubię oglądać, jak zawodnicy próbują nawzajem się przechytrzyć, znając swoje style walki. Zobaczymy, czy Gamrot będzie w stanie narzucić swój styl walki, przewracać go i męczyć z góry, czy jednak Fiziev utrzyma dystans i będzie kopał. Myślę, że przewagę będzie miał Gamrot.

Billy Goff

– Fiziev. Uwielbiam go i uwielbiam jego stójkę. Nie mogę się doczekać jego walki. Wiem, że ostatnio przegrał z Gaethje. To nie był jego najlepszy wstęp, ale chciałbym zobaczyć, jak ponownie wspina się na szczyty, bo zawsze sprawia mi przyjemność oglądanie jego walk.

Brad Katona

– Bardzo ciężko jest mi stawiać przeciwko Fizievowi. Uwielbiam jego stójkę. Uwielbiam.

Chepe Mariscal

– To mocna walka, która naprawdę mnie kręci. Gdy o niej usłyszałem, wow… Bo ukradłem wiele rzeczy od Gamrota – te jego kotły, jego intensywność. Wydaje mi się jednak, że Fiziev może to wygrać po prostu doświadczeniem. Walczył z Justinem Gaethje. Może zmieni teraz tempo swojej walki. Nawet w tej walce z Gaethje widać było, że walczy coraz bardziej dojrzale. Nie idzie jak szaleniec cały czas. Podobnie było ze mną. Walczyłem podobnie, ale teraz wiem, że jako ekipa możemy dojrzeć. Na przykład Cory Sandhagen podejmował mądre decyzje – skoro ma tylko jedną rękę, to pójdę w zapasy i zrobię, co mogę, aby wygrać. To inspirujące mieć tych gości u swojego boku. Ale tak, moim typem jest tutaj Fiziev.

Chris Daukaus

– O, to dobra walka. Naprawdę dobra! Nie wiem… Nie wiadomo, jak Fiziev będzie się odnajdował w kotłach. Gamrot jest gotowy wymieniać się uderzeniami, ale nie sądzę, aby był na to gotowy z Fizievem. Postawię na… Fizieva.

Damon Blackshear

– Rafael Fiziev.Evan Elder

– O mój Boże! Dowiedziałem się o tej walce dosłownie przed chwilą. Niesamowite starcie! Jestem wielkim fanem Fizieva. Gamrot jest piekielnie ostry. Narzuca mordercze tempo, a jego grappling jest nieprawdopodobny, ale moim zdaniem Fiziev przeszedł bardzo mocny test, gdy bił się z RDA. Był w stanie powstrzymywać obalenia, a gdy znalazł się na dole, wracał na nogi. Fiziev jest naprawdę mocny. Myślę, że sprawi mu problemy w stójce, a nawet jeśli zostanie obalony, to zdoła wrócić na górę. Prawdopodobnie zdoła skończyć Mateusza Gamrota. To po prostu wyborny uderzacz. Odnajdzie jego szczękę, zmusi go do nieprzygotowanych obaleń. Myślę, że Fiziev to wygra.

Garrett Armfield

– Rafael.

Isaac Dulgarian

– Hm… Postawiłbym na Fizieva. Nie jestem jego wielkim fanem. Osobiście go nie lubię, ani nie jestem wielkim fanem jego stylu walki, ale postawię na niego.


Kursy: Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev 2.00 – 1.75 (POSTAW)


Johnny Munoz Jr.

– Stawiam w tej walce na Fizieva. Nie jest go łatwo przewrócić i uważam, że to wygra.

Josh Fremd

– Prawdziwy banger! Fiziev wygra.

Marcus McGhee

– Jeśli Gamrot narzuci mu swoje tempo i zmusi go do walki na swoich warunkach, będzie stanowił duży problem. Jeśli jednak Fiziev będzie w stanie kontrolować dystans, utrzymywać zasięg, walczyć w stójce, Gamrota będą czekały poważne problemy. Gamrot to jeden z tych gości, którzy chcą cię rozjechać. Jeśli (Fiziev) nie da mu się rozjechać i sprawi, że będzie w nieprzygotowany sposób skracał dystans, to na coś się nadzieje. Postawię więc na Fizieva, chociaż Gamrot to kot.

Mario Bautista

– To ciężka walka dla Fizieva. Postawię na Gamrota z uwagi na jego grappling.

Zachary Reese

– Tylko i wyłącznie Fiziev. Ogląda się go świetnie. Nie uważam może, że jest niedoceniany przez fanów, ale powinien być bardziej popularny. Jego stójka jest jak Matrix.
Cory Sandhagen

– To naprawdę dobra walka. Stawiam na Fizieva, bo bardzo lubię jego styl i uważam, że prawdopodobnie wiele wyciągnął z tej walki z Gaethje. Myślę więc, że zdoła to przenieść do walki z tak mocnym gościem jak Gamrot.

Dan Ige

– Ta walka odbędzie się na mojej gali. Dobra walka. Postawię na Fizieva.

Typy na Gamrota: 5
Typy na Fizieva: 15

Cały materiał poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button