UFC

UFC wraca do Polski? Nieoczekiwane wieści od Mateusza Gamrota! „Nawet rozmawiali z niektórymi halami tu w Polsce”

Mateusz Gamrot przywiózł ze sobą ze Stanów Zjednoczonych wieści o planach UFC dotyczących zorganizowania trzeciej gali w Polsce.
Goszcząc w środowej edycji Hejt Parku na Kanale Sportowym, Mateusz Gamrot przekazał nieoczekiwane wieści o planach UFC dotyczących Polski. Gamer zdradził, że Dana White i spółka szykują się do powrotu nad Wisłę.

Amerykanie dwukrotnie gościli w Polsce. Pierwsza gala odbyła się w 2015 roku w Krakowie. Zwieńczyło ją rewanżowe starcie Mirko Cro Copa Filipovicia z Gobrielem Gonzagą, wygrane przez Chorwata. Wydarzenie to nie okazało się jednak wielkim sukcesem.

Dana White i spółka powrócili nad Wisłę dwa lata później, w 2017 roku, tym razem w Gdańsku. Galę uświetniła wówczas walka Darrena Tilla z Donaldem Cerrone. Rozpędzony Brytyjczyk rozbił Amerykanina w pierwszej rundzie.
Co wiemy o trzeciej potencjalnej gali UFC w Polsce? Powróciwszy z Las Vegas, gdzie w minioną sobotę w ramach gali UFC 285 pokonał niejednogłośną decyzją sędziowską Jalina Turnera, Mateusz Gamrot przywiózł ze sobą nieoczekiwane wieści…

– UFC prawdopodobnie wróci w przyszłym roku – zdradził w rozmowie z Maciejem Turskim. – Nawet rozmawiali z niektórymi halami tu w Polsce.

– Tam jest taka pani, która mnie oprowadzała po tym backstage’u w środę w dzień medialny. Powiedziała mi tam już słówko, że i z taką halą i z taką halą już rozmawiała i że w przyszłym roku chyba się pojawią, więc…

– Przygotowują się, przygotowują się. I też się tam pytała, żebym u góry mocno walczył, więc tym bardziej mi się to podoba.

– Ale wiesz, od planu do realizacji daleka droga, więc… Ale jak sami wyszli z tą propozycją, to już petarda. Zapraszam was, myślę, że wszyscy będą szczęśliwi. Ugościmy na pewno.

O powrocie UFC do Polski huczało w zeszłym roku, ale ostatecznie Amerykanie nad Wisłę nie przybyli.

Gdyby w przyszłym roku – a może wcześniej? – rzeczywiście zorganizowano w Polsce trzecią galę, wydaje się, że właśnie Mateusz Gamrot mógłby wystąpić w jednym z głównych pojedynków – a prawdopodobnie w walce wieczoru.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button