UFCWiadomości MMA

UFC płaci za dietetyka dla Gasteluma

Kelvin Gastelum jest wdzięczny Danie White’owi oraz UFC za to, że opłacają mu dietetyka przed najbliższą walką z Mattem Brownem.

Kelvin Gastelum (11-1) jest jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników w szeregach UFC. Ma jednak jeden bardzo duży problem – robienie wagi przed walką.

Kelvin niejednokrotnie przestrzelił wagę. Między innymi dlatego ostatnim razem walczył w kategorii średniej, wychodząc jednak zwycięsko ze starcia z Natem Marquardtem (33-15). Teraz jednak wraca do dywizji półśredniej i na gali UFC Fight Night 78, która odbędzie się 21 listopada w Monterrey, w walce wieczoru zmierzy się z Matt Brownem (20-13).

23-latek przyznał w wywiadzie z UFC.com, że stara się zrobić wszystko, by utrzymać odpowiednią wagę. Oprócz tego zdradził ciekawą informację:

Dana White zadzwonił do mnie i poinformował mnie o walce z Mattem. Oprócz tego powiedział, że zapłaci za mojego dietetyka, George’a Lockharta. Widać, że UFC wiąże spore nadzieję z tą walką.

Na tą informację szybko zareagował przeciwnik Kelvina. Matt zamiesił krótki komentarz na swoim Twitterze:

UFC płaci za jego dietetyka? Konflikt interesów? Będzie potrzebował więcej kurczaków i brokuł żeby mnie pokonać.

Taka sytuacja mogła poirytować Nieśmiertelnego, który sam musi płaci za swoje wyżywienie i dbanie o robienie wagi. Jak te sytuacje przełożą się na dyspozycję obu zawodników w oktagonie?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button