UFC

UFC Moskwa: Jordan Johnson dominuje i poddaje Adama Yandieva – video

Debiutujący w kategorii średniej Jordan Johnson obronił nieskazitelny rekord, podczas gali UFC Fight Night 136 w Moskwie dominując i w drugiej rundzie poddając Adama Yandieva.

Jordan Johnson (10-0) nie dał najmniejszych szans debiutującemu w oktagonie Adamowi Yandievowi (9-1) podczas gali UFC Fight Night 136 w Moskwie.
Obaj zawodnicy szybko wdali się w ostre zapaśnicze tany. Amerykanin wyszedł z nich lepiej, podbródkiem naruszając rywala i przewracając go. Z czasem jednak Yandiev zdołał wrócić na nogi, gdzie Johnson ponownie wywarł presję, zmuszając debiutanta do walki ze wstecznego. Ingusz próbował chaotycznych cepów, ale Johnson nie miał większych problemów z unikaniem ich. Ponownie przewrócił chaotycznego rywala, rozbijając go z góry. Przedarł się do dosiadu! Yandiev złapał Amerykanina, próbując go desperacko unieruchomić. Zdołał na chwilę zrzucić Johnsona, ale ten błyskawicznie rzucił się za nim, kładąc Ingusza ponownie na plecach. Ten spróbował chwytać głowę rywala, ale oddał plecy. Chwilę potem Johnson ciągnął już duszenie, będąc o włos od uduszenia Yandieva. Ingusz pokazał jednak nie lada serce do walki i przetrwał.

Spróbowawszy dwóch obszernych cepów na otwarcie drugiej rundy, Yandiev wylądował na plecach, obalony z dziecinną łatwością przez Johnsona. Amerykanin błyskawicznie utorował sobie drogę do trójkąta rękami, zmuszając Ingusza do klepania.

Dla Amerykanina jest to już czwarta z wiktorii z rzędu – i pierwsza w kategorii średniej. Trzy poprzednie odniósł w 205 funtach.

*****

UFC Moskwa: Hunt vs. Oleinik – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button