UFC

UFC 251 odbędzie się w czerwcu w Australii – dwie walki mistrzowskie w planach

Na początku czerwca w Perth odbędzie się gala UFC 251, w ramach której dojdzie do dwóch najprawdopodobniej walk mistrzowskich.

Gala UFC 251 odbędzie się 6 czerwca w Perth w Australii, co oficjalnie ogłosili organizatorzy.

Na tym jednak nie koniec, bo awizowana kilka dni temu walka o tytuł mistrzowski kategorii muszej pomiędzy zasiadającą na jej tronie Valentiną Shevchenko i Joanna Calderwood odbędzie się właśnie w Perth, o czym doniósł portal MMAFighting.com.

Co zaś tyczy się walki wieczoru szesnastej gali Amerykanów w Australii, to najprawdopodobniej obejrzymy w niej rewanżowe starcie pomiędzy mistrzem kategorii piórkowej Alexandrem Volkanovskim i zdetronizowanym przez niego kilka miesięcy temu Maxem Hollowayem.

O planach zestawienia drugiego pojedynku doniósł między innymi portal ESPN.com, choć także i szef UFC Dana White nie ukrywał, że jest zainteresowany doprowadzeniem do natychmiastowego rewanżu.

Gala UFC 251 będzie drugą w historii zorganizowaną w Perth. Po raz pierwszy amerykański gigant gościł tam w lutym 2018 roku z galą UFC 221, którą uświetniło starcie Yoela Romero z Luke’iem Rockholdem. Pierwotnie rywalem Amerykanina miał wówczas być Robert Whittaker.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Błachowicz czy Reyes? „Nie wiem, jak można gościowi odmówić” – Jones zabiera głos!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button