Typy UFCUFCZapowiedzi gal UFC

Typowanie UFC FC: Kara-France vs. Amir Albazi

Analiza walki wieczoru i typowanie całej gali UFC Fight Night: Kara-France vs. Albazi, która odbędzie się w Las Vegas.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.
Gala UFC Fight Night: Kara-France vs. Albazi rozpocznie się o godzinie 00:00 czasu polskiego w aplikacji UFC Fight Pass oraz na eFortuna.pl. Karta główna od godziny 3:00 na Polsat Sport, UFC Fight Pass i eFortuna.pl.

Przypominamy, że poszczególne ikony przy przewidywanych rezultatach walk w lekkim uproszczeniu oznaczają:

IkonaOpis
Tylko kataklizm mógłby sprawić, że mój faworyt przegra.
Jestem przekonany do swojego typu, ale nie skreślam całkowicie jego rywala, bo ma narzędzia, by zwyciężyć – choć szanse na to są niewielkie.
Zawodnik, na którego postawiłem powinien to bez większych problemów wygrać, choć jego rywal może stawić spory opór, który może zaprowadzić go nawet do zwycięstwa.
Nie jestem przekonany, bliżej mi, rzecz jasna, do zawodnika, na którego postawiłem, ale jego oponent ma umiejętności, by to wygrać.
Absolutnie nie będę zdziwiony, jeśli wytypowany przeze mnie zawodnik polegnie z kretesem, szalenie wyrównana walka, może pójść w dwie strony.

125 lb: Kai Kara-France (24-10) vs. Amir Albazi (16-1)

Kursy bukmacherskie: Kai Kara-France – Amir Albazi 1.95 – 1.85


Bartłomiej Stachura: niepokonany pod sztandarem UFC Amir Albazi – jego bilans w oktagonie wynosi 4-0 – stanie przed największym sportowym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze, przynajmniej na papierze.

Kai Kara-France to przede wszystkim stójkowicz – bardzo szybki, sprawny w kontrach. Z kolei Amir Albazi jest nade wszystko grapplerem – może i posiada tylko purpurę, ale w klatce poddaje czarne pasy. Co jednak być może najważniejsze, Irakijczyk mocno poprawił swoją stójkową grę, która kiedyś wyraźnie kulała. Dziś walczy w stójce metodycznie, odpowiedzialnie w defensywie, nie szuka obszernych cepów, nie spieszy się.

O ile nie mam wątpliwości, że Albazi poszuka tutaj obaleń – samo zagrożenie zapasami powinno pomóc mu w szermierce na pięści i kopnięcia – to wcale nie jestem pewien, czy będzie w stanie przewracać Karę-France’a. Przypomnę, że chociażby w walce z Askarem Askarovem Nowozelandczyk popisał się spektakularną defensywą zapaśniczą.
Rzecz jednak w tym, że w przeciwieństwie do Dagestańczyka, Irakijczyk jest też niebezpieczny w stójce. Ma dynamikę, potrafi przyłożyć i kopnąć, wydaje się, że będzie silniejszy i lepiej dysponowany kondycyjnie.

Nie odbieram tutaj absolutnie szans Nowozelandczykowi, ale uważam, że wszechstronność, stójkowa metodyczność i mocna gra na chwyty Albaziego okażą się decydujące.

Zwycięzca: Amir Albazi przez decyzję

PODSUMOWANIE

WalkaBartek S.
Kara-France - Albazi
1.95 - 1.85

Albazi
Caceres - Pineda
1.50 - 2.45

Caceres
Miller - Butler
1.35 - 2.99

Miller
Elliott - Altamirano
1.52 - 2.40

Elliott
Silva - Souza
1.40 - 2.77

Silva
Zaleski - Nurmagomedov
1.92 - 1.80

Nurmagomedov
Santos - Munoz Jr.
1.40 - 2.77

Santos
Arlovski - Mayes
2.08 - 1.75

Arlovski
Castaneda - Gafurov
1.75 - 1.98

Castaneda
Mullarkey - Naimov
1.20 - 4.13

Mullarkey
Frey - Reed
2.02 - 1.72

Reed
Lacerda - Blackshear
1.64 - 2.15

Lacerda
Grishin - Lins
1.68 - 2.08

Grishin
Ostatnia gala10-2
Łącznie2749-1505
Poprawne64,68 %

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button