UFC

Trener Mike Brown zwrócił się do Mateusza Gamrota po zwycięstwie Polaka z Rafaelem Fizievem

Trener Mike Brown z American Top Team podsumował zwycięstwo Mateusza Gamrota z Rafaelem Fizievem na UFC Vegas.
Trener American Top Team Mike Brown ma za sobą pracowity weekend. W sobotę gościł bowiem w Dublinie na gali Bellator 299, gdzie walczyli jego czterej zawodnicy. Ich bilans wyniósł 2-2.

Mistrz wagi średniej Johnny Eblen obronił tron, nokautując w trzeciej rundzie Fabiana Edwardsa, a Jay Jay Wilson wypunktował Mansoura Barnaouiego. Na tarczy zawody skończyli Sabah Homasi oraz Roman Faraldo. Ten pierwszy został brutalnie znokautowany przez Levana Chokheliego, a ten drugi poddany przez Lucę Poclita.
Z uwagi na irlandzkie obowiązki trener Mike Brown nie znalazł się w narożniku Mateusz Gamrota, który tego samego dnia w walce wieczoru gali UFC Fight Night skrzyżował w Las Vegas rękawice z Rafaelem Fizievem. Starcie to Polak wygrał przez techniczny nokaut na skutek kontuzji Azera.

W poniedziałek trener Brown opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym zwrócił się do Gamera.

– Oczywiście nie w taki sposób chcemy wygrywać, ale jestem dumny z mojego człowieka Mateusza Gamrota – napisał na IG Amerykanin. – Mateusz walczył dobrze do momentu kontuzji. Zakończenie było niefortunne.

– Nie wiem, co będzie dalej, ale wiem, że Gamrot zawsze mierzy w największe dostępne wyzwania. Mając na uwadze jego mocny charakter oraz nieprawdopodobną etykę pracy… Jazda!!!

Mike Brown stał w narożniku Mateusza Gamrota w trzech spośród ośmiu walk, jakie Polak stoczył pod sztandarem UFC – z Jalinem Turnerem, Beneilem Dariushem i Armaen Tsarukyanem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button