UFC

Trener Jorge Masvidala z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19

Mike Brown nie stanie w narożniku Jorge Masvidala w walce wieczoru sobotniej gali UFC 251 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Trener Jorge Masvidala z American Top Team Mike Brown nie poleciał do Abu Zabi na walkę swojego podopiecznego z mistrzem kategorii półśredniej Kamaru Usmanem, która 11 lipca zwieńczy galę UFC 251.

Powód? Test Mike’a Browna na koronawirusa, jakiemu poddał się w Las Vegas, skąd miał wylecieć do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, dał wynik pozytywny. W rezultacie Brown wrócił z Las Vegas na Florydę. O wszystkim doniósł portal Combate.com.

Jak natomiast pisze portal MMAFighting.com, w narożniku Ulicznika z Miami nadal stanie czterech trenerów. Ich nazwiska są jednak na tę chwilę owiane mgłą tajemnicy.
W krótkiej wiadomości przesłanej MMAFighting.com Mike Brown, który od lat stał w narożniku Gamebreda – był tam między innymi we wszystkich trzech zeszłorocznych walkach swojego podopiecznego – stwierdził, że „wszystko gra”.

Test na koronawirusa, jakiemu poddał się w Las Vegas Jorge Masvidal, dał wynik negatywny, wobec czego sytuacja Mike’a Browna nie powinna wpłynąć na losy walki wieczoru sobotniej gali.

Tym niemniej, w drodze do gali UFC 251 w Abu Zabi wszyscy jej uczestnicy zostaną jeszcze kilka razy zbadani na obecność koronawirusa.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Chciałem podać rękę, powiedział mi: spie*dalaj” – Okniński porównał zachowanie po walce Pudzianowskiego i Janikowskiego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button