UFCWiadomości MMA

Trener Aldo chce rewanżu

Główny trener Nova Uniao zabiera głos po utracie pasa dywizji piórkowej UFC przez Jose Aldo.

Andre Pederneiras, trener Jose Aldo, podziela zdanie swojego podopiecznego odnośnie rewanżu z Conorem McGregorem i chce udowodnić, że Scarface nie popełni drugi raz tego samego błędu, który był przyczyną jego błyskawicznej porażki.

W wywiadzie dla Combate główny trener Nova Uniao przekonuje też, iż zaczepki Irlandczyka nie miały wpływu na gwiazdę jego klubu i opisuje przebieg walki.

Kiedy Aldo wyprowadził prosty, Conor cofnął się. Wtedy, aby skrócić dystans, Aldo wyprowadził lewy sierpowy, ale Conor rzucił swoim lewym sierpem, który Aldo przyjął na szczękę. Cios Aldo uderzył go w głowę, niektórzy ludzie nawet mówili, że rozciął tym Conora, ale on trafił go w szczękę, więc Aldo padł.
Aldo nie był zdenerwowany. Nic z błazenady Conora w niego nie trafiło. Tak właściwie to śmialiśmy się w szatni przed walką. To zdarzyło się raz i nie zdarzy się nigdy więcej.

Aldo jest bardzo smutny. Ma nadzieję na natychmiastowy rewanż. Jest za wcześnie, żeby cokolwiek mówić, ale rozmawiałem już z Daną i zadzwonię do niego, żebyśmy mogli pogadać.

Co sądzicie o tych tłumaczeniach trenera Nova Unia i jak widzicie ewentualny rewanż Aldo z Conorem?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button