UFC

Tony Ferguson zapowiada ogłoszenie nowej walki

Tony Ferguson obwieścił w mediach społecznościowych rychłe ogłoszenie swojej kolejnej walki w oktagonie.

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem zobaczymy ponownie w akcji byłego tymczasowego mistrza kategorii lekkiej Tony’ego Fergusona.

Dwa dni po tym, jak 34-letni Amerykanin otrzymał zielone światło od lekarzy, uporawszy się z kontuzją kolana, która wyłączyła go z gry na cztery miesiące, zapowiedział w mediach społecznościowych ogłoszenie nowego pojedynku.

“?” ?? wiadomość o walce niebawem ? bądźcie czujni ?
Póki co nie wiadomo nic o tym, kiedy rozpędzony aż dziesięcioma wiktoriami Ferguson powróci do oktagonu i kto będzie jego rywalem. Mając jednak na uwadze, że wedle nieoficjalnych doniesień pozostawał opcją rezerwową dla Khabiba Nurmagomedova na październikową galę UFC 229 w Las Vegas, nie sposób wykluczyć, że właśnie wtedy stoczy kolejny pojedynek.

Jeśli zaś chodzi o potencjalnych rywali dla El Cucuya… Do walki podczas UFC 229 garnie się Kevin Lee, choć nie wydaje się szczególnie prawdopodobne, aby matchmakerzy chcieli tak szybko zestawić rewanż między oboma zawodnikami.

W Las Vegas chciałby też powalczyć opromieniony demolką na Michaelu Chiesie Anthony Pettis – i wydaje się, że takie starcie miałoby sens.

Bez zaplanowanych walk pozostają też nadal Eddie Alvarez i Al Iaquinta. Ten pierwszy wypełnił jednak kontrakt z UFC i nie wiadomo, czy go przedłuży, natomiast ten drugi zapowiadał, że do akcji może powrócić dopiero w listopadzie.

*****

Ojciec Khabiba: „Nigdy nie nazywałem Conora mistrzem – to showman”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button