„To wspaniały człowiek, ale…” – Conor McGregor krytycznie o Joe Roganie

Były podwójny mistrz UFC Conor McGregor opowiedział o komentatorze UFC Joe Roganie, nie szczędząc mu kilku przytyków.

Jak się okazuje, Conor McGregor niezwykle szanuje sobie i ceni sobie osobę Joego Rogana oraz jego komentatorskie umiejętności – z jednym wszakże zastrzeżeniem. No, może z dwoma.
Otóż, Irlandczyk nie ma wątpliwości, że kultowy komentator UFC mocno rozmijał się z rzeczywistością, komentując jego rewanżowe starcie z Natem Diazem, a także ostatni pojedynek z Khabibem Nurmagomedovem.

To wspaniały człowiek, ma za sobą ogromną rzeszę ludzi, niesamowite spostrzeżenia, ma wspaniałych gości. Może na którymś etapie sam pojawię się w jego podcaście. Kto wie.

– powiedział podczas spotkania z fanami w Chicago (za BJPenn.com).

Chciałbym jednak, żeby komentował walki poprawnie, jak je widzi – zamiast odczytywania gotowego skryptu.

W rewanżu z Diazem brzmiało to, jakby odczytywał przygotowany skrypt z pierwszej walki, a w tej ostatniej mówił, że moja twarz jest rozkwaszana. Wyszedłem z oktagonu z jednym podbitym okiem, tak samo jak jego dwaj kapusiowaci kuzyni. Jego brat i kuzyn też wyszli z oktagonu z podbitym okiem, więc o czym on opowiadał? Może jednak któregoś dnia pojawię się w jego podcaście.

Zobacz także: Conor McGregor krytykuje postawę Khabiba Nurmagomedova

*****

„Mogę walczyć nawet w pierwszej walce na ESPN+, ale…” – Conor McGregor o warunku zaakceptowania co-main eventu

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. X

    19 marca 2019 at 22:11

    CTE

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply