UFC

„To bardzo inteligentny i bardzo ciekawy człowiek” – Donald Trump zdradził, o co poprosił go Khabib Nurmagomedov po UFC 302

Były prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump opowiedział o rozmowie z Khabibem Nurmagomedovem po gali UFC 302 w Newark.

Niespełna trzy tygodnie temu – po zwycięstwie Islama Makhacheva z Dustinem Poirierem w walce wieczoru gali UFC 302 w Newark – sekundujący mistrzowi Khabib Nurmagomedov spotkał się i zamienił kilka słów z byłym prezydentem Stanów Zjednoczonych Donaldem Trumpem.

Cały świat obiegły wówczas poniższe migawki, na których Dagestańczyk wyraził nadzieję, że Amerykanin zatrzyma wojnę w Palestynie, jeśli powróci do władzy. Trump zapewnił go, że tak właśnie uczyni.

Najwyraźniej jednak Donald Trump ówczesną wymianę zdań z Khabibem Nurmagomedovem – swoim ulubionym zawodnikiem – zapamiętał nieco inaczej, ewentualnie temat wojny w Palestynie nie był jedynym, jaki został wtedy poruszony.

Goszcząc bowiem w podcaście Impaulsive, były prezydent zrelacjonował rozmowę z Khabibem nieco inaczej…

– Tamtego wieczoru po walce podszedł do mnie Khabib – powiedział Trump, opowiadając o wojnie Rosji z Ukrainą. – Można powiedzieć, że jest najlepszym zawodnikiem w historii. Prawdopodobnie nim jest albo jest bardzo blisko. Wielu mówi też o Jonie Jonesie.

– Podszedł wtedy do mnie i mówi: mam nadzieję, że zostaniesz wybrany, bo musimy skończyć te wojny, musimy skończyć to zabijanie. Był bardzo mądry. Rozumiał, co się dzieje.

– A wydaje mi się, że był przyjacielem albo nadal jest przyjacielem z Putinem. Powiedział jednak, że musimy przerwać to zabijanie. To prawda.

– Uważam, że zatrzymałbym tę wojnę. Jeśli zostanę prezydentem, to zaraz po wyborach zatrzymam tę wojnę. Zrobię to szybko. Zanim w ogóle zasiądę w Gabinecie Owalnym, o ile wcześniej się to nie skończy.

– Tak mówię o Rosja vs. Ukraina. Zginęło tam mnóstwo ludzi i nadal ginie ich bardzo wiele. Zatrzymamy to.

– To było wspaniałe, gdy Khabib podszedł wtedy do mnie i powiedział, że musimy zakończyć to zabijanie. To bardzo inteligentny człowiek. Bardzo ciekawy człowiek. Rozmawialiśmy przez jakiś czas.

Nie wiadomo natomiast, czy Trump się wtedy przesłyszał – Ukrainę myląc z Palestyną – czy może poza obiektywami kamer i zasięgiem mikrofonów Nurmagomedov zaapelował też do Amerykanina o przerwanie wojny Rosji z Ukrainą.

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych odbędą się 5 listopada.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button