UFC

„TKO, runda pierwsza” – Sean O’Malley pokazał nagranie ze sparingu z Alexandre Pantoją (VIDEO)

Sean O’Malley pokazała nagranie sprzed lat, na którym kopnięciem na korpus odebrał Alexandre Pantoji ochotę do dalszej walki.

Mistrz kategorii koguciej Sean O’Malley nie zdzierżył. Opublikował w mediach społecznościowych migawki ze sparingu z rozdającym obecnie karty w wadze muszej Alexandre Pantoją, na których widać, że srogim kopnięciem na korpus odebrał mu ochotę do walki.

O sparingu tym obaj zawodnicy opowiadali od dawna, przedstawiając sprzeczne do pewnego stopnia relacje. Brazylijczyk utrzymywał, że Amerykanin nie chce opublikować nagrania, ponieważ rzeczony sparing przegrał, podczas gdy Suga utrzymywał, że owszem, w rundzie trzeciej został uduszony, ale w pierwszej sam znokautował rywala.

Na nagranie opublikowanym w piątek przez O’Malleya rzeczywiście widać, że po zainkasowaniu srogiego middlekicka Pantoja poprosił kilka sekund później o przerwę na złapanie oddechu.

– TKO w R1 – napisał Amerykanin obok filmu. – Niepokonany. Henry płakał w jego narożniku.

Sięgnąwszy w zeszłym roku po pas wagi koguciej – znokautował Aljamaina Sterlinga – Sean O’Malley obronił go w marcu, w rewanżu rozbijając na pełnym dystansie Marlona Verę. Przeciwnikiem Amerykanina w drugiej obronie pasa będzie najprawdopodobniej Merab Dvalishvili.

Alexandre Pantoja sięgnął po tron 125 funtów w zeszłym roku, po raz trzeci w karierze pokonując Brandona Moreno. Tytuł obronił dwukrotnie, w pokonanym polu zostawiając Brandona Royvala i Stevego Ercega.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button