UFC

TJ Dillashaw akceptuje rolę żmii – prezentuje nowe logo

TJ Dillashaw i Cody Garbrandt wymieniają medialne razy, budując atmosferę przed TUF 25 – Redemption.

Cody Garbrandt i TJ Dillashaw intensyfikują wojnę medialną przed rozpoczęciem nagrywania nowego sezonu The Ultimate Fighter o podtytule Redemption, w którym wcielą się w trenerów rywalizujących ekip.

Od czasu TUF 22 Dillashaw był regularnie określany przez wszystkich niechętnych mu fanów mianem żmii – terminu, który ukuł wówczas Conor McGregor, zapowiadając, że podopieczny Duane’a Ludwiga wkrótce opuści (zdradzi) swój ówczesny klub i Urjaha Fabera. Po tym jak Dillashaw odszedł, określenie żmija/wąż przylgnęło do niego na stałe.

I wygląda na to, że nie zamierza już z tym wojować – a nawet chętnie wykorzysta to na swoją korzyść w potyczkach medialnych z Garbrandtem. Dowodami dwa wpisy pretendenta na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BPiNTOWh2Uo/

https://www.instagram.com/p/BPjFp8AhJZE/

Z ripostą szybko pospieszył mu Garbrandt. Mistrz opublikował archiwalne zdjęcie, na którym widnieje razem z Dillashawem ubranym w koszulkę z napisem No Love.

https://www.instagram.com/p/BPiXDzIj842/

Już wiadomo, w jakiej drużynie chce być ta mała dziwka. Obnażę cię za to, jaką jesteś kanalią. Oglądajcie ten sezon TUF. Nienawistnicy powiedzą, że to photoshop #sprzedawczyk

Pierwszy odcinek TUF 25: Redemption zostanie wyemitowany 17 kwietnia. Obaj zawodnicy – Garbrandt, który odebrał pas mistrzowski Dominickowi Cruzowi i Dillashaw, który pokonywał mocnych Raphaela Assuncao i Johna Linekera – zmierzą się w starciu o złoto w drugiej połowie roku, najprawdopodobniej latem.

*****

Cody Garbrandt: „TJ był rakiem dla naszego klubu”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button