Thiago Santos zdecydowanym faworytem – kursy bukmacherskie na UFC FN ujawnione

Bukmacherzy opublikowali kursy na wszystkie pojedynki gali UFC Fight Night: Santos vs. Teixeira, która odbędzie się w sobotę w Las Vegas.

Na stronie naszego partnera znajduje się komplet kursów bukmacherskich na galę UFC Fight Night: Santos vs. Teixeira, która odbędzie się w sobotę w Las Vegas.

Powracający do akcji po ponad rocznej przerwie spowodowanej kontuzjami doznanymi w starciu z Jonem Jonesem Thiago Santos jest wyraźnym faworytem w pojedynku wieńczącym galę. Kurs na jego zwycięstwo z Gloverem Teixeirą wynosi 1.37. Wiktoria Teixeiry jest wyceniana na 2.80.

Zapowiedź, wstępną analizę walki oraz jej wstępny typ przedstawiliśmy tutaj.
W co-main evencie wydarzenia, w którym rękawice skrzyżują Tanner Boser i Andrei Arlovski, ten pierwszy jest zdecydowanym faworytem. Kursy wynoszą 1.313.10.

Zapowiedź, wstępną analizę walki oraz jej wstępny typ przedstawiliśmy tutaj.

Największym bukmacherskim faworytem gali jest natomiast Raoni Barcelos, który pójdzie w bój z Khalidem Tahą. Wygrana Brazylijczyka jest wyceniana na 1.23. Triumf Tahy jest wart 3.60.

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na galę UFC FN:
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply