UFC

Thiago Santos vs. Magomed Ankalaev walką wieczoru marcowej gali UFC FN

Thiago Santos i Magomed Ankalaev skrzyżują rękawice podczas marcowej gali UFC Fight Night.
Z grona dwóch potencjalnych rywali zapowiadającego powrót do akcji w okolicach marca Jana Błachowicza właśnie wypadli Thiago Santos (22-9) i Magomed Ankalaev (16-1).
Jak bowiem doniósł portal ESPN.com, brazylijsko-rosyjskie starcie w czubie kategorii półciężkiej – być może nawet w charakterze eliminatora do walki o złoto – uświetni galę UFC Fight Night, która odbędzie się 12 marca.

Sklasyfikowany na 5. miejscu w rankingu Marreta pokonał na początku października Johnny’ego Walkera jednogłośną decyzją sędziowską, powracając tym samym na zwycięskie tory po trzech z rzędu porażkach – z Jonem Jonesem w starciu o pas oraz z Gloverem Teixeirą i Aleksandarem Rakiciem.Magomed Ankalaev potknął się w UFC tylko raz, w debiucie przegrywając przez poddanie w ostatniej sekundzie z Paulem Craigiem. Obecnie znajduje się natomiast na fali aż siedmiu zwycięstw. W pokonanym polu zostawiał między innymi Marcina Prachnio, Iona Cutelabę czy Nikitę Krylova. Ostatnio był widziany w akcji podczas październikowej gali UFC 267, pewnie pokonując na punkty Volkana Oezdemira.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Mając na uwadze formę prezentowaną ostatnimi czasy przez obu zawodników, trzeba tutaj faworyzować Dagestańczyka, choć oczywiście w szermierce na pięści i kopnięcia będzie musiał bardzo uważać. Zresztą wydaje się, że z uwagi na niewysoką aktywność obu i nastawienie na kontry pojedynek ten może toczyć się w niespiesznym tempie. Brazylijczyk może na pewno zagrozić rywalowi niskimi kopnięciami – ten bowiem tytanem w ich bronieniu zdecydowanie nie jest. Jednak młodość i wszechstronność Ankalaeva stanowić mogą przeszkodę nie do pokonania dla Marrety.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Thiago Santos – 2.50
Magomed Ankalaev – 1.50

Wstępny typ:

Magomed Ankalaev
Rozpiska UFC FN

Walka wieczoru

205 lb: Thiago Santos (22-9) vs. Magomed Ankalaev (16-1)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 4

Dodaj komentarz

Back to top button