UFC

Szybko poszło! Od „szanowny panie” do „pi*do” – Conor McGregor zrugał Rafaela Fizieva w sporze o… Odchylenia przed kopnięciami!

Były podwójny mistrz UFC Conor McGregor postanowił wylać kubeł zimnej wody na głowy wszystkich zachwycających się odchyleniami Rafaela Fizieva przed kopnięciami na głowę.
Nie po raz pierwszy Conor McGregor ma dość zachwytów nad firmową akcją Rafaela Fizieva – czyli odchyleniem się w matrixowym stylu przed okrężnymi kopnięciami na głowę.

W środę Irlandczyk wyjaśnił, dlaczego technika ta defensywna wcale tak skuteczna nie jest.
– Wspaniałe – napisał, podając na Twitterze dalej nagranie z Atamanem, na którym ten unika wysokich kopnięć. – Wystarczy zmienić okrężne kopnięcie na opadające. Okrężne na opadające i przy takiej obronie inkasujesz pełen impet pięty. Mówię wam. Jeśli rywal tak reaguje na wysokie kopnięcia, odwołajcie się do opadającego.

– Conorze – odpowiedział Irlandczykowi były Kirgiz, a obecnie Uzbek. – Zapraszam cię do Tiger Muay Thai, gdzie możemy pokazać ci, jak wyprowadzać kopnięcia i bronić się przed nimi, jak należy, abyś przestał żyć w świecie ułudy, w którym wydaje ci się, że w tej sytuacji da się trafić kopnięciem opadającym.

I się zaczęło… Rzecz w tym, Conor odpowiedział Rafaelowi z szacunkiem – przynajmniej początkowo.

– To nie jest brak szacunku – zaznaczył. – Mówię ci tylko, że mierzyłem się z broniącymi się w ten sposób rywalami wiele razy. Wiedziałem, że każde w odpowiedzi na każde wysokie kopnięcie będą się odchylać, powodując, że przeszyje powietrze. Wtedy zacząłem zmieniać okrężne na opadające – z wielkimi sukcesami. Albo tak, albo można zaatakować stepującym okrężnym kopnięciem.

– Dziękuję za twoją propozycję – kontynuował Irlandczyk. – Gdy będę w Tajlandii, na pewno tam zawitam! Okaż szacunek, bo jeszcze nic szczególnego w tym sporcie nie osiągnąłeś. Powodzenia w nadchodzącej walce.– „Świat ułudy”? – pisał dalej Conor. – Jest nim myślenie, że ten sposób obrony, który rozwinąłeś, jest niezdolny do penetracji. Jak najbardziej jest. Nawyki stanowią szanse na zastawiania pułapek. Powodzenia.

Następnie Irlandczyk opublikował migawkę, która w jego ocenie potwierdza, że ma rację w sporze z Fizievem.

– Szanowny panie, z całym szacunkiem – kontynuował Notorious. – Nie osiągnąłem w tym sporcie wszystkiego, co osiągnąłem, żyjąc w „świecie ułudy”. Dokonałem tego poprzez własne pogłębione analizy. Rozkładanie na czynniki pierwsze schematów poruszania się, nawyków. Wykorzystywanie ich z dewastującymi rezultatami. Okaż wiec szacunek, jak i ja okazuję.

Przy jednym z powyższych wpisów Conora Rafael opublikował następujący.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Z mojej strony także pełen szacunek – zastrzegł. – Wspólne treningi będą korzystne dla nas obu. Możesz mi wierzyć – to będzie znacznie lepszy obóz przygotowawczy niż ten, który miałeś w Dubaju.

Najwyraźniej po kilku godzinach, upisawszy wszystko powyższe, Irlandczyk zauważył rzeczony wpis… I się wściekł, zmieniając narrację o 180 stopni!
– Daruj sobie, koleś – napisał. – Wyobraź sobie mnie jako Tigera Woodsa z 12-calowym kijem golfowym, a twój nos jako piłeczkę golfową. I wyobraź sobie, że pędzę na ciebie z kopnięciem po przekroku, jebiąc to twoje marne odchylenie. Nic tym nie zdziałasz, pizdo. A, teraz się pochylasz, wow, wspaniale! Gratulacje, koleś!

Conor McGregor prawdopodobnie powróci do oktagonu UFC w pierwszym kwartale przyszłego roku. Rafael Fiziev wróci do akcji już w sobotę, w walce wieczoru gali UFC Fight Night krzyżując pięści z Rafaelem dos Anjosem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button