UFC

Szybki powrót! Jamahal Hill wystąpi na czerwcowej gali UFC 303, gdzie zmierzy się z kowadłorękim Khalilem Rountree!

Były mistrz kategorii półciężkiej Jamahal Hill wraca do akcji – podczas czerwcowej gali UFC 303 zmierzy się z Khalilem Rountree Jr.

Nie zasypia gruszek w popiele były mistrz wagi półciężkiej Jamahal Hill (12-2). Ledwie tydzień temu Amerykanin padł pod ciosami Alexa Pereiry, a tymczasem na horyzoncie ma już kolejną walkę.

Organizatorzy oficjalnie ogłosili, że Sweet Dreams powróci do akcji przy okazji gali UFC 303, która odbędzie się 29 czerwca w Las Vegas, gdzie jego przeciwnikiem będzie idący ostatnio jak burza Khalil Rountree Jr. (13-5).

Po wspomnianej porażce z Poatanem Jamahal Hill spadł na 3. miejsce w rankingu wagi półciężkiej UFC. W styczniu zeszłego roku Amerykanin sięgnął po pas, rozbijając na pełnym dystansie Glovera Teixeirę. Jego bilans pod sztandarem UFC wynosi 6-2.

Sklasyfikowany obecnie na 8. miejscu w rankingu Khalil Rountree Jr. wojuje w oktagonie amerykańskiego giganta od ośmiu lat. Do 2021 roku walczył ze zmiennym szczęściem, zwycięstwa przeplatając z porażkami. Obecnie znajduje się jednak na fali pięciu aż zwycięstw, w tym czterech przed czasem. Ostatni pojedynek stoczył w grudniu zeszłego roku, nokautując Anthony’ego Smitha.

Walka ta zapowiada się na klasyczną konfrontacje kickbokserów – ani jeden, ani drugi nie gustuje bowiem w zapasach czy kulankach parterowych. Wydaje się, że Rountree będzie miał po swojej stronie przewagę szybkości i mocy, ale to Hill jest większy, ma lepszy zasięg ramion oraz wyższą aktywność. Pytanie natomiast, czy tak szybki powrót po nokaucie – niespełna trzy miesiące! – nie odbije się na odporności byłego mistrza?

Jamahal Hill vs. Khalil Rountree Jr. - kto wygra?

Przewidywane kursy bukmacherskie


Jamahal Hill – 1.55
Khalil Rountree – 2.45

Wstępny typ

Jamahal Hill


Rozpiska UFC 303

Walka wieczoru

170 lb: Conor McGregor (22-6) vs. Michael Chandler (23-8)

Pozostałe

205 lb: Jamahal Hill (12-2) vs. Khalil Rountree Jr. (13-5)
145 lb: Cub Swanson (29-13) vs. Andre Fili (23-11)
115 lb: Michelle Waterson-Gomez (18-12) vs. Gillian Robertson (13-8)
125 lb: Carlos Hernandez (9-3) vs. Rei Tsuruya (9-0)
185 lb: Joe Pyfer (12-3) vs. Marc-Andre Barriault (16-7)

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button