UFC

Szalony trójkąt! Conor McGregor atakuje Dustina Poiriera, Luizjańczyk odpowiada, Nate Diaz komentuje!

Conor McGregor, Dustin Poirier i Nate Diaz wzięli się medialnie za bary, nie szczędząc sobie „uprzejmości”.
Od dobrych dwóch lat Michael Chandler uchyla nieba Conorowi McGregorowi, nie szczędząc mu wyszukanych komplementów przy każdej nadarzającej się okazji, ale odpowiedzią jest mu głucha cisza. Irlandczyk raz co prawda przemycił w mediach społecznościowych, że któregoś dnia ich drogi się skrzyżują, ale wygląda na to, że znacznie bardziej interesują go inne pojedynki. A przynajmniej na to wskazywać mogą jego wtorkowe harce.

Otóż, gdy gruchnęły wieści o poważnych problemach zdrowotnych Dustina Poiriera, który boryka się z infekcją gronkowca, Notorious nie zmarnował okazji, aby podskubać swojego dwukrotnego oprawcę.
– Zdrowiej, niechlujny żonkosiu – wypalił w usuniętym już wpisie.

I się zaczęło…

– Skończyłeś już kręcenie Roid House i jesteś gotowy, żeby znów wyłapać? – odpowiedział Dustin.

– Ta! Siedzę w Amsterdamie, wyrzeźbiony jak Van Damme. Nie byłeś tylko ranny, koleś. Byłeś przerażony. Nie zapominaj o tym. Wracam, aby wpakować cię w trumnę. Skończę twój żywot na tym świecie. Na zawsze.

Swoje dwa grosze wtrącił też niezawodny Nate Diaz, którego kontrakt z UFC dobiegł kilka tygodni temu końca.– Obaj cały czas kończycie znokautowani – wypalił.

– Ty tak samo – odpowiedział Conor, mieszając różne wątki. – Tyle że za zioło. My budujemy firmy z ziołem. Jebać też ten cały sos, który pochwaliłem wtedy na konferencji prasowej. A gdzie jakieś „dziękuję”? On (Poirier) trafia do trumny, a my do haszkomory, żeby zajarać. Bujam się po Amsterdamie jak Saddam po Iranie, haha. Van Damme szybko ściął mu łeb.

– Tłumaczenie dla gawiedzi – doprecyzował później. – Z tobą też wyjdę do walki. Najpierw jednak szybko pogrzebię tamtego. Walka z żonkosiem o wiele przystępniejsza, ma swoją niedawną historię itd. Jeśli wymięknie, ty jesteś następny. Jestem teraz w Amsterdamie. Zioło jest świetne. Nie jestem złym gościem. Jestem po prostu świetnym aktorem MMA z furą pieniędzy.

Na wpis stocktończyka zareagował też Diament.
– Wróć na jedną walkę i dostaniesz srogi wpierdol, brachu – obwieścił.

Szanse na zestawienie jakiegokolwiek pojedynku w tym trójkącie są jednak w najbliższym czasie niewielkie. Nate Diaz nie posiada kontraktu z UFC, Conor McGregor nadal rehabilituje połamaną nogę, a Dustin Poirier zainfekowaną stopę.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button