KSWPolskie MMA

Sylwia Juśkiewicz rozbiła na pełnym dystansie Karolinę Owczarz

Sylwia Juśkiewicz w dobrym stylu rozprawiła się na pełnym dystansie z Karoliną Owczarz.

W jedynym starciu kobiet podczas gali KSW 64 w Łodzi Sylwia Juśkiewicz (10-6) pewnie pokonała na pełnym dystansie i mocno rozbiła faworyzowaną Karolinę Owczarz (4-2).
Pierwsza runda toczyła się głównie w stójce, gdzie obie zawodniczki w spokojnym tempie wymieniały się ciosami i kopnięciami. Po nieudanym obaleniu Owczarz spędziła jednak sporo czasu na plecach, okopywana z góry przez Juśkiewicz.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Juśkiewicz
Po serii wymian na otwarcie drugiej odsłony, z których niewiele wynikało, Juśkiewicz srogim prawym posłała Owczarz na deski. Rzuciła się za rywalką z dobitką, dosięgając ją kilkoma mocnymi ciosami i łokciami.

Ni stąd, ni zowąd Juśkiewicz rozpuściła jednak… kolana na głowę znajdującej się w żółwiu rywalki! Sędzia odebrał Sylwii punkt, wznawiając zawody w stójce.

Tam przewaga nadal należała do Juśkiewicz. Owczarz poszukała desperackiego wciągnięcia rywalki do gardy, ale gdy ta wstawał, zdzieliła ją nieprzepisowym kopnięciem na głowę. Sędzia Tomasz Bronder odebrał jej za to punkt.

Punktacja Lowking.pl R2:
9-7 Juśkiewicz

Już w jednej z pierwszych akcji ostatniej rundy Owczarz poszukała obalenia, ale skończyła na plecach, tam inkasując kilka uderzeń. Z czasem walka przeniosła się z powrotem do stójki.

Karolina poszukała kolejnego obalenia, wbijając Sylwię w siatkę, ale pomimo usilnych starań nie była w stanie przewrócić rywalki – choć trafia kilkoma kolanami na głowę.W samej końcówce Owczarz zdołała przewrócić Juśkiewicz przy siatce, ale nie była w stanie niczego zrobić z góry.

Punktacja Lowking.pl R3:
10-9 Owczarz

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN
Punktacja końcowa Lowking.pl:
28-26 Juśkiewicz

Werdykt był formalnością. Sędziowie wskazali jednogłośnie na Sylwię Juśkiewicz.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button