UFC

Sylvester Stallone zapowiada ogłoszenie związane z Brockiem Lesnarem

Wygląda na to, że lada chwila poznamy „fajne ogłoszenie” – za Sylvestrem Stallone – dotyczące byłej gwiazdy UFC i obecnej WWE, Brocka Lesnara.

Znany aktor Sylvester Stallone opublikował na Instagramie zagadkowy wpis, w którym poinformował o opublikowaniu ogłoszenia dotyczącego byłego mistrza kategorii ciężkiej UFC Brocka Lesnara.

https://www.instagram.com/p/BckrPsYjs1R/

Wielkie wyzwania pojawiają się w każdej postaci! Bardzo fajne ogłoszenie w południe! #brocklesnar #rockybalboa1976

Południe w Stanach Zjednoczonych – a przynajmniej tym rejonie, w którym znajduje się Stallone – wypada o godzinie 21:00 czasu polskiego.
Nie wiadomo jednak na tę chwilę, czego dotyczyć będzie ogłoszenie. Lesnar nigdy nie wykluczał powrotu do oktagonu UFC, kilka miesięcy temu wdając się nawet w delikatne medialne tany z garnącym się do walki z nim Jonem Jonesem.

Rzecz jednak w tym, że w lutym tego roku Brock poinformował o przejściu na sportową emeryturę – a to oznacza, że 12-miesięczne zawieszenie, które otrzymał po walce z Markiem Huntem w ramach kary za wpadkę dopingową, zostało zamrożone. Innymi słowy, jeśli zdecydowałby się na powrót, najpierw musiałby odsłużyć pozostałą część zawieszenia, a więc pięć miesięcy liczonych od chwili, gdy powróciłby pod kuratelę Amerykańskiej Agencji Antydopingowej (USADA).

Obecnie Lesnar kontynuuje swoją karierę w WWE.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #3 – UFC Fresno, waga Jędrzejczyk, McGregor vs. Pacquiao

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button