Polskie MMAUFC

Świat o walce Daniel Omielańczuk vs. Jarjis Danho

Dziennikarze i fani oceniają szanse Daniela Omielańczuka na pokonanie Jarjisa Danho na gali UFC Fight Night 84 w Londynie.

Dziś Daniel Omielańczuk powalczy o odniesienie pierwszej serii zwycięstw w oktagonie UFC. Na jego drodze stanie debiutujący w organizacji syryjski Niemiec Jarjis Danho.

Nasze redakcyjne typowanie znajdziecie w tym miejscu. W skrócie wygląda następująco:

omielanczuk_typ

Oto, co o tym starciu sądzą zagraniczni dziennikarze i fani!

*****

Connor Reubusch – Sherdog.com

Największą szansą Danh jest wdać się w zapasy z Polakiem. Polegając na obaleniu za jedną nogę, Danho nie jest złym zapaśnikiem, ale jego brak doświadczenia prowadzi go do popełniania podstawowych błędów, szczególnie przy obronie obaleń. Danho nie jest bezpiecznym typem, biorąc pod uwagę doświadczenie Omielańczuka, ale miejcie oko na wymiany w krótkim dystansie, które pozwalają dostrzec jego potencjał. Typuję Omielańczuka przez jednogłośną decyzję.

Typ: Daniel Omielańczuk

Oryginalny tekst: link

*****

Patrick Wyman – Bleacherreport.com

Omielańczuk to solidny uderzacz preferujący kombinacje, ale brakuje mu szlifów zapaśniczych i parterowych. Danho jest ogromny, silny i dysponuje dużą mocą, ale jego gra jest podstawowa w każdej płaszczyźnie. Obalenie za jedną nogą jest jego ulubionym i lubi wykorzystywać swoje gabaryty, aby męczyć rywali w klinczu. Polak mocno ustępuje Danho pod wzlgędem rozmiarów i fizyczności i to będzie różnica. Danho znokautuje go w pierwszej rundzie.

Typ: Jarjis Danho

Oryginalny tekst: link

*****

David Castillo – BloodyElbow.com

Danho debiutuje w UFC i można łatwo dostrzec, z kim mamy do czynienia. To po prostu wielki gość z dużą bazową siłą, który czuje się najlepiej, wywierając presję. Nie jest to szczególnie efektowny zawodnik, więc spodziewajcie się tradycyjnej dla ciężkich brei, w której Danho wyrąbie sobie drogę do zwycięstwa nad dysponującym ostrymi pięściami, ale narażonym na obalenia Omielańczukiem.

Typ: Jarjis Danho

Oryginalny tekst: link

*****

Patrick L. Stumberg – MMAMania.com

Przeciwko Omielańczukowi, przyzwoitemu dżudoce ze szczęką zdolną znieść ciosy Danho, szanse tego ostatniego nie wyglądają dobrze.

Duży Polak jest lepszym specjalistą od poddań i obaleń i potrafi o siebie zadbać na nogach. Spodziewajcie się, że zapnie coś z pozycji dominującej, gdy zapas paliwa Danho zacznie się opróżniać.

Typ: Daniel Omielańczuk

Oryginalny tekst: link

*****

Typowanie fanów na portalu Tapology.com

omielanczuk_typ2

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button