KSWPolskie MMA

Starcie z Radosławem Paczuskim na KSW Koloseum 2 na Stadionie Narodowym? Jednoznaczna deklaracja Michała Materli!

Michał Materla zabrał głos na temat potencjalnego starcia z Radosławem Paczuskim podczas gali KSW Koloseum 2 na Stadionie Narodowym.

Gdy dwa miesiące temu powrócił na zwycięskie tory po zeszłorocznym nokaucie z rąk Mariusza Pudzianowskiego, pokonując w ramach gali KSW 78 w rewanżu Kendalla Grove’a, Michał Materla zdradził, że jego umowa z organizacją dobiegła końca.

I rzeczywiście, podczas sobotniej gali rozdania Heraklesów w rozmowie z Arturem Mazurem w magazynie Klatka po Klatce szczecinianin potwierdził, że nie obowiązuje go żaden kontrakt, choć jednocześnie nie pozostawił żadnych wątpliwości, gdzie mu najbliżej.

– Jestem free agent, ale się śmieję troszeczkę – powiedział z uśmiechem Michał. – Rozmawiamy z wieloma organizacjami, bo to Norbert prowadzi te rozmowy, ale oczywiście KSW z racji poziomu sportowego oraz z tego powodu, że wychowało mnie też troszeczkę jako takiego medialnego zawodnika, to jest mi tam najbliżej.

W 2017 roku Michał Materla był wielkim nieobecnym podczas pierwszej gali KSW na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przebywał wówczas w areszcie z zarzutami, z których dwa miesiące temu został ostatecznie oczyszczony.

Niewykluczone, że 3 czerwca Cipao będzie miał okazję powetować sobie tamtą stratę. Tego bowiem dnia na Stadionie Narodowym odbędzie się druga gala KSW.

– To jest sytuacja, która nie zdarza się często na świecie w historii MMA, aby tylu ludzi, tylu kibiców mogło podziwiać pojedynki sztuk walki – powiedział o KSW Koloseum 2 Materla. – Fajnie by było, gdyby udało się tam zawalczyć.

W przestrzeni medialnej huczy tymczasem o potencjalnym starciu szczecinianina z Radosławem Paczuskim. Reprezentant Uniq Fight Club przegrał co prawda kilka miesięcy temu z klubowym kolegą Michała Materli Tomaszem Romanowskim, ale wiele na tej walce nie stracił. Okazała się ona bowiem fantastycznym widowiskiem, w którym warszawiak zawiesił stargardzianinowi poprzeczkę niezwykle wysoko.

Co Berserker powiedziałby na pojedynek z Paczuskim?

– Byłoby bardzo miło – przyznał Michał. – Oprócz tego, że Radka prywatnie bardzo lubię i szanuję jako człowieka i jako sportowca, to bardzo fajny progres zrobił do MMA ze sportu kopanego. Byłoby to na pewno nie lada wyzwanie.

– Mogę tylko powiedzieć, że dużą motywacją byłoby dla mnie możliwość stoczenia takiego pojedynku.

Cała rozmowa poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button