UFC

Starcie Jose Aldo vs. Merab Dvalishvili dodane do sierpniowej gali UFC 278

Starcie w czubie dywizji koguciej pomiędzy Jose Aldo i Merabem Dvalishvilim zostało dodane do rozpiski sierpniowej gali UFC 278.
Pojedynek w wadze koguciej pomiędzy Jose Aldo (31-7) i Merabem Dvalishvilim (14-4) został dodany do rozpiski gali UFC 278, która odbędzie się 20 sierpnia w Salt Lake City.
O zestawieniu nieoficjalnie poinformował portal MMAFighting.com, a następnie potwierdził je Gruzin.

Sklasyfikowany na 3. miejscu w rankingu Jose Aldo znajduje się na fali trzech zwycięstw jednogłośnymi decyzjami – z Marlonem Verą, Pedro Munhozem i Robem Fontem. W ostatnich tygodniach Brazylijczyk dążył do mistrzowskiej potyczki z Aljamainem Sterlingiem, ale jak widać, matchmakerzy mieli inne plany.Merab Dvalishvili okupuje 6. pozycję w klasyfikacji. Może się pochwalić serią siedmiu wiktorii. Ostatnio był widziany w akcji we wrześniu zeszłego roku, ubijając po szalonej walce Marlona Moraesa. Wcześniej w pokonanym polu zostawiał między innymi Cody’ego Stamanna czy Johna Dodsona.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Starcie zapowiada się na klasyczną konfrontację stójkowicza z grapplerem. Jeśli Aldo zdoła utrzymać walkę na nogach – w czym powinny pomóc mu elitarne defensywne zapasy – wygra. Jeśli zaś nie będzie w stanie unikać klinczu i parteru, najpewniej skończy na tarczy.

Przewidywane kursy bukmacherskie


Jose Aldo – 1.60
Merab Dvalishvili – 2.20

Wstępny typ

Jose Aldo
Rozpiska UFC 268

Walka wieczoru

170 lb: Kamaru Usman (20-1) vs. Leon Edwards (19-3) – o pas mistrzowski

Pozostałe

185 lb: Paulo Costa (13-2) vs. Luke Rockhold (16-5)
145 lb: Sean Woodson (9-1) vs. Luis Saldana (16-7)
135 lb: Aoriqileng (23-11) vs. Jay Perrin (10-5)
125 lb: Victor Altamirano (10-2) vs. Jake Hadley (8-1)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

  1. Widzę powtórkę z walki Dvalishvili vs Dodson/Aldo vs Volkanovski. Merab wygra na punkty chociaż zapowiada się na najcięższą w karierze walkę. Zdecydowanie należy unikać walki w dystansie kickbokserskim, szukając klinczu i obaleń. Jednak o przenoszenie walki do parteru łatwo być nie musi.

    1. Tylko, że pamiętajmy że Aldo to jednak mimo wszystko gabarytowo piórkowy, a Volkanovski jest zdecydowanie lepiej boksującym i mieszającym płaszczyzny zawodnikiem od Gruzina. Do tego jeśli dodamy, że prawie znokautował Meraba będący w dziadowskiej formie Marlon, to mimo wszystko stawiam na Aldo, ale trudno wytypować ten pojedynek. Kontrola w parterze Gruzina jest z jednej strony zerowa, z drugiej strony on ma siłę do obalania na 5 bitych rund i tak zajechał Dodsona.

Dodaj komentarz

Back to top button