UFC

Soczysty kros w kontrze! Dominick Reyes wraca na drogę zwycięstw! Pokonał Dustina Jacoby’ego na UFC Louisville!

Spisywany na straty Dominick Reyes znokautował Dustina Jacoby’ego podczas gali UFC w Louisville.

W co-main evencie gali UFC Fight Night w Louisville Dominick Reyes (13-4) przerwał czarną serię czterech porażek, pokonując faworyzowanego Dustina Jacoby’ego (19-9-1).

Od początku pojedynku Jacoby był aktywniejszy i ruchliwszy. Chętnie mieszając ustawienie, szukał ciosów i kopnięć. Jednym z lowkingów trafił bardzo mocno, później czając się na kolejne.

Dustin wydawał się też szybszy pod kątem pięściarskim. Potraktowawszy Reyesa kolejnymi uderzeniami, ruszył agresywnie na cofającego się rywala. Przeszarżował – Dewastator skarcił go potężnym lewym krzyżowym, okrutnie wstrząsając rywalem! Reyes poczuł krew, rozpuszczając ręce. Zdzielił Jacoby’ego srogim kolanem na głowę, a gdy ten wrócił na nogi – okrutnie się chwiejąc – zasypał go gradem kolejnych uderzeń! Sędzia w końcu przerwał zawody, oszczędzając Jacoby’emu dalszych cierpień.

Dominick Reyes powrócił tym samym na zwycięskie tory po serii czterech porażek, w tym trzech ostatnich przez nokauty. Jest to jego pierwsza wygrana od 2019 roku.

Dustin Jacoby doznał drugiej kolejnej porażki i czwartej w ostatnich pięciu występach.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.