UFC

Śmiała teza Joego Rogana w sprawie zachowania Israela Adesanyi podczas konfrontacji z Dricusem Du Plessisem na UFC 290! Za dużo wypił?

Joe Rogan i Daniel Cormier zabrali głos na temat agresywnego zachowania Israela Adesanyi podczas gali UFC 290 w Las Vegas.
Gdy podczas sobotniej gali UFC 290 w Las Vegas Dricus Du Plessis sensacyjnie znokautował w drugiej rundzie walki Roberta Whittakera, do oktagonu wkroczył mistrz wagi średniej Israel Adesanya.

Niepałający od dawna sympatią do Afrykanera i chętnie wykorzystujący gwarantujący mu bezkarność kolor skóry do rasistowskich ataków na Stillknocksa Last Stylebender zrugał zwycięzcę, w nieszczególnie zawoalowany sposób dając mu do zrozumienia, że taki z niego Afrykanin jak z koziej dupy trąbka.
Pożałowania godnym tyradom Nigeryjczyka przysłuchiwał się w oktagonie komentator i komik Joe Rogan. W podsumowaniu gali zabrał on wspólnie z Danielem Cormierem głos między innymi właśnie na temat zachowania Israela Adesanyi.

– Koleś w ogóle nie boi się Adesanyi – zauważył Cormier. – Adesanya był dzisiaj na czymś mocny. Krzyczał na niego, wydzierał się. Piękne!

– Myślę, że był pijany – wtrącił wesoło Rogan. – Mógł być trochę wstawiony.

– Izzy był trochę wstawiony – przytaknął Cormier. – Mieszka w Vegas, więc mówimy, jak jest. Ale tak, to będzie dobra walka.

W jakim dokładnie stanie był wtedy mistrz wagi średniej, pewnie nigdy się nie dowiemy. Wiadomo natomiast, że po wszystkim poszedł za ciosem – w kilku wpisach opublikowanych w niedzielę w mediach społecznościowych z żadnych słów pod adresem Du Plessisa się nie wycofał, choć podjął próbę ich uzasadnienia.

Nigeryjczyk chce, aby do walki z Afrykanerem doszło podczas wrześniowej gali UFC 293 w Sydney. Du Plessis nie wyklucza takiego scenariusza, ale podkreśla, że nie zamierza się nigdzie spieszyć – jeśli uzna, że to za szybki powrót, walka odbędzie się w innym terminie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button