UFC

Shane Burgos, Aljamain Sterling i inni wracają do akcji – cztery nowe walki planowane na czerwiec

Wedle nieoficjalnych doniesień, UFC szykuje cztery nowe pojedynki, w tym starcie Aljamaina Sterlinga z Corym Sandhagenem.

Dziennikarz Ariel Helwani poinformował nieoficjalnie o pracach nad zestawieniem w czerwcu czterech interesujących pojedynków w UFC.

W ważnym dla układu sił w wadze piórkowej starciu rywalem rozpędzonego serią trzech zwycięstw Shane’a Burgosa (13-1) będzie Josh Emmett (15-2), który wygrał przez nokauty dwa ostatnie pojedynki.

Burgos to lepszy technicznie stójkowicz ze srogą kondycją, ale nie ulega wątpliwości, że będzie musiał piekielnie uważać na kowadła w pięściach Emmetta. A mając na uwadze, że jego stójkowa defensywa szczególnie szczelna nie jest, nie sposób wykluczyć, że Emmett go złapie.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Shane Burgos – 1.70
Josh Emmett – 2.05

Wstępny typ:

Shane Burgos

Organizatorzy powrócili do zestawienia w kategorii półśredniej pomiędzy Lymanem Goodem (21-5) i Belalem Muhammadem (16-3). Pierwotnie do walki miało dojść w ramach gali UFC 249, ale Good został zakażony koronawirusem.

Lyman Good uderza mocniej i powinien mieć po swojej stronie przewagę szybkościową, ale Belal Muhammad lubi narzucać mocne tempo, które nie wszyscy są w stanie wytrzymać.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Lyman Good – 1.70
Belal Muhammad – 2.05

Wstępny typ:

Lyman Good
Rywalem mającego za sobą zwycięski debiut w UFC Chase’a Hoopera (9-0-1) będzie zaprawiony w bojach weteran Alex Caceres (15-12), który przeplata ostatnimi czasy zwycięstwa z porażkami.

Sprawa nie jest tutaj szczególnie skomplikowana. W stójce karty karty rozdawać będzie Cacares, w parterze Hooper. Rzecz jednak w tym, że Alex ostatnim łamagą w walce na chwyty nie jest…

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Chase Hooper – 1.65
Alex Caceres – 2.15

Wstępny typ:

Alex Caceres

Wreszcie w piekielnie ważnym dla rozgrywki mistrzowskiej w wadze koguciej starciu naprzeciwko siebie staną zwycięski w czterech ostatnich potyczkach Aljamain Sterling (18-3) i rozpędzony pięcioma wiktoriami Cory Sandhagen (12-1).

Trudno wskazać faworyta tego pojedynku. Obaj są kreatywni i wszechstronni, obaj prezentują ostatnimi czasy dobrą formę.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Aljamain Sterling – 1.60
Cory Sandhagen – 2.25

Wstępny typ:

Aljamain Sterling
Pojedynki Hoopera z Caceresem oraz Sterlinga z Sandhagenem mają się odbyć przy okazji zaplanowanej na 6 czerwca gali UFC 250.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Justin Gaethje 2.0 – największe zagrożenie dla Khabiba Nurmagomedova?

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Back to top button