UFC

Sergio Moraes wyjaśnia Benowi Saundersowi, jak go poskręcał – video

Poskręcawszy Bena Saundersa podczas gali UFC Fight Night 137 w Sao Paulo, Sergio Moraes zademonstrował na zapleczu Amerykaninowi, w jaki sposób tego dokonał.

Walczący zawodowo od 2004 roku Ben Saunders doznał w sobotę w swojej 34. zawodowej walce pierwszej w karierze porażki przez poddanie, podczas gali UFC Fight Night 137 w Sao Paulo będąc zmuszonym uznać parterową wyższość Sergio Moraesa.

Brylujący w parterze Brazylijczyk kompletnie zneutralizował słynącego z kapitalnego wykorzystania gumowej gardy podopiecznego Eddiego Bravo, metodycznie dominując z góry i ostatecznie w drugiej rundzie zmuszając Killę B do odklepania trójkąta rękami.
Po walce nie było żadnej złej krwi między oboma zawodnikami. Ba, podobnie jak kiedyś Neil Magny po porażce przez poddanie z Demianem Maią udał się na seminarium z Brazylijczykiem, tak teraz podobnie postąpił Ben Saunders. Poprosił mianowicie po walce Sergio Moraesa o zademonstrowanie, w jaki sposób ten go poskręcał – na co reprezentant Kraju Kawy chętnie przystał.

https://www.instagram.com/p/BoDVKcMno6X/

W rozmowie z dziennikarzami po gali Sergio Moraes wyraził gotowość do walki… ze wspomnianym Demianem Maią!

Jeśli UFC uzna, że jestem gotowy, wchodzę w to.

– powiedział 36-latek

Dalibyśmy piękną kulankę.

*****

Khabib vs. McGregor #1 – dagestański król obaleń

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button