UFC

Sergey Pavlovich rezerwowym do walki Jona Jonesa ze Stipe Miociciem na UFC 295

Rozpędzony serią sześciu pierwszorundowych nokautów Sergey Pavlovich będzie rezerwowym na mistrzowskie starcie Jona Jonesa ze Stipe Miociciem na UFC 295.
Zaplanowaną na 11 listopada w nowojorskim Madison Square Garden galę UFC 295 zwieńczy starcie na szczycie kategorii ciężkiej pomiędzy Jonem Jonesem i Stipe Miociciem. Gdyby którykolwiek z zawodników jednak nie zdołał zawitać tego dnia w progi oktagonu, w blokach startowych pozostaje kowadłoręki Sergey Pavlovich.

To bowiem właśnie Sergey Pavlovich będzie rezerwowym do mistrzowskiego boju Bonesa ze Stiopikiem, o czym poinformował dziennikarz Igor Lazorin.
31-letni Rosjanin ma za sobą siedem występów pod sztandarem UFC. W debiucie przegrał przez nokaut z Alistairem Overeemem, ale potem nabrał wiatru w żagle, zwyciężając aż sześć następnych starć – wszystkie przez nokauty w pierwszych rundach. Ostatni pojedynek stoczył w kwietniu, ubijając Curtisa Blaydesa. Zapewnił sobie tym samym awans na 1. miejsce w rankingu wagi ciężkiej, które utrzymuje do dziś.

Otwartym pozostaje natomiast pytanie, czy szczególnie Jon Jones będzie skory do wyjścia do walki z Sergeyem Pavlovichem, gdyby Stipe Miocić wypadł blisko gali. Bones nie ukrywa bowiem od dawna, że starcie z Miociciem stanowi dla niego absolutny priorytet. Ponadto w przeszłości Jones odrzucał już znacznie łatwiejsze – na papierze – walki z powodu zmiany rywala.

Tak czy inaczej, wydaje się, że nawet jeśli Rosjanin ostatecznie do oktagonu w Nowym Jorku nie wejdzie to status rezerwowego daje mu gwarancję titleshota w następnym pojedynku.

Kto stanowiłby największe wyzwanie dla Jona Jonesa?

Rozpiska UFC 295

Walka wieczoru

265 lb: Jon Jones (27-1) vs. Stipe Miocić (20-4) – o pas mistrzowski

Pozostałe

185 lb: Derek Brunson (23-9) vs. Roman Dolidze (12-2)
115 lb: Jessica Andrade (24-12) vs. Mackenzie Dern (13-3)
125 lb: Joshua Van (8-1) vs. Kevin Borjas (9-1)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button