Fight NightsRosyjskie MMA

Sergey Pavlovich pozostaje na tronie FNG, nokautuje „Baby Fedora”, Viktor Pesta deklasuje Alexeia Kudina – video

Uchodzący za jednej z najbardziej perspektywicznych ciężkich na świecie Sergey Pavlovich obronił pas mistrzowski organizacji FNG, ubijając w pierwszej rundzie Kirilla Sidelnikova.

Niepokonany Sergey Pavlovich (12-0) pozostał na tronie kategorii ciężkiej organizacji Fight Nights Global. W walce wieczoru gali FNG 79 w Penzie 25-latek szybko znokautował Kirilla Sidelnikova (11-5), po raz pierwszy broniąc zdobytego kilka miesięcy temu w starciu z Igorem Mokhnatkinem pasa.
Wyraźnie ustępujący mistrzowi pod względem warunków fizycznych Baby Fedor od początku walki próbował utorować sobie drogę do półdystansu kiwkami i kreatywną pracą na nogach, o którą na pierwszy rzut oka trudno byłoby go podejrzewać. I notował w tym obszarze pewne sukcesy, kilka razy przedzierając się przez długie ręce Pavlovicha. Ostatecznie jednak mistrz dosięgnął pretendenta kombinacją lewego i prawego, posyłając go zamroczonego na deski. Tam dopełnił dzieła zniszczenia uderzeniami z tyłu, gdy Sidelnikov próbował wracać na nogi.

https://twitter.com/Jolassanda/status/932354668872785921

Pełne nagranie poniżej:

W Penzie wystąpił też znany z UFC Viktor Pesta (12-4), który sterroryzował w parterze i ostatecznie poddał w końcówce drugiej rundy Alexeia Kudina (23-11-1).

https://twitter.com/Jolassanda/status/932347553194049536

Dla 27-letniego Czecha jest to drugie – po tym jak ubił Michał Kitę – zwycięstwo z rzędu od czasu zwolnienia z UFC.

Pełna walka Pesty z Kudinem poniżej:

*****

Volkan Oezdemir aresztowany za ciężkie pobicie

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button