Bez kategorii

Sędzia Marc Goddard nie zauważył… nokautu – video

Doskonale znany sędzia Marc Goddard zdecydowanie zbyt późno przerwał jedną z walk podczas wczorajszej gali Fight Night Global 85.

Sędzia Marc Goddard nie zaliczy do udanych swojego występu na wczorajszej gali Fight Nights Global 85 w Moskwie.

W pojedynku Vladimira Seliverstova (3-1) z Aleksandrem Dankovem (2-3) Brytyjczykowi umknął… nokaut, jaki ten pierwszy zafundował temu drugiemu!

Po potężnym prawym, jakim potraktował Seliverstov rywala pod siatką, ten opadł na deski, będąc okrutnie naruszony – by nie rzec: znokautowanym. Selverstov zasygnalizował nawet Goddardowi, że walka nie ma już sensu, ale sędzia nakazał kontynuację walki. Dankov odzyskał na chwilę siły, próbując się bronić, ale nie był w stanie i skończył nieprzytomny.

*****

Trener: „W minutę albo dwie każdy może wygrać – najlepsi na świecie potrafią robić to przez pięć rund”