UFC

Sean Strickland zdradził, że Ian Garry grozi mu pozwem: „Urodziłeś się bez jaj, czy żona ci je obcięła?”

Sean Strickland podjął medialną akcję ratowania Iana Garry’ego z objęć żony Irlandczyka, którą określił mianem demona.
Niesłynący z owijania w bawełnę Sean Strickland rozpętał właśnie nie lada dramaty, za które Ian Garry grozi mu pozwem.

Tarzan opublikował w mediach społecznościowych nagranie poświęcone wybrance Irlandczyka.

– Słuchajcie, nigdy nie gadam o niczyich kobietach, ale to gówno nie jest w porządku – powiedział. – To nie jest, ku*wa, w porządku i muszę o tym powiedzieć.

– Ianie Garry, pamiętam, jak spotkałem cię w Nowym Jorku. Byłeś z tą fajną dupą, która miała zasłonięte tylko sutki. Wszyscy to, ku*wa, widzieliśmy. Każdy to, ku*wa, widział!

– Pamiętam jednak, że przemknęło mi wtedy przez głowę, że coś z tą dziewczyną jest nie w porządku. Coś z tą kobietą było nie tak. Sposób, w jaki chodziła, mówiła, wyglądała. Wiedziałem!
– A teraz się, ku*wa, dowiaduję, że ty masz 26 lat, ona ma, ku*wa, 40, mieszkacie razem z jej byłym mężem, przyjąłeś jej nazwisko. Sku*wielu, ona napisała książkę o tym, jak być WAG. Nie wiedziałem wcześniej nawet, co to całe WAG oznacza.

– Stary, to nie jest w porządku. Ona jest demonem! Musisz uciekać, brachu! Gorących lasek jest na pęczki! Załatwimy ci jakąś! Ring girls ci załatwimy. Dwie! Dwie jednocześnie!

– Brachu, musisz spie*dalać! To nie jest w porządku, przyjacielu. Musisz spie*dalać. Jestem tu dla ciebie. Cała społeczność MMA ci pomoże. Zrób, co trzeba, Ianie Garry. Spie*dalaj stamtąd.

Layla Machado Garry – znana też jako Layla Anne-Lee – to małżonka irlandzkiego zawodnika, autorka książki „How to be a WAG”, w której wyjaśnia, jak kobiety mogą spotkać, poślubić i mieć dzieci z młodymi i utalentowanymi sportowcami, aby zapewnić sobie dostatnie życie.

W środowisku MMA – szczególnie tej jego części, która podchodzi do gadulstwa Garry’ego z rezerwą – uważa się, że zawodnik jest pod przemożnym wpływem swojej żony, niekoniecznie pozytywnym. Ostatnio nie brakowało głosów, wedle których Ian został wyrzucony z Team Renegade właśnie także z uwagi na swoją małżonkę.

Często na potwierdzenie tezy o złym wpływie Layli na Iana przytacza się też wypowiedzi samego Irlandczyka, który swego czasu opowiedział historię o spotkaniu w windzie z Khamzatem Chimaevem.

– Jesteśmy w windzie, ja i moją żona – powiedział wtedy Garry. – Wciskamy przycisk, otwierają się drzwi, a tam Khamzat i jego dama. Marzyłem, żeby tam się z nim lać. Marzyłem, żeby rozpuścić ręce w tej windzie z Khamzatem. To byłaby taka zajebista historia!

– Moja dama patrzy na mnie i widzę, że oczy świecą jej się jak pochodnie. Widzę, że myśli sobie: „zrób to, napie*dalaj się z nim!” Przeszło mi jednak przez głowę, że przecież mój klubowy kolega jutro z nim walczy. Nie mogę tego zrujnować. Poza tym dwie, ku*wa, kobiety są w tej windzie, a my pójdziemy tam na śmierć i życie.

– Wyszliśmy z tej windy, moja żona spogląda na mnie i mówi tylko: „Jesteś pi*dą”.

Wracając zaś do opublikowanego przez Stricklanda nagrania… Okazuje się, że Garry szybko skontaktował się z Amerykaninem, grożąc mu skierowaniem sprawy do sądu.

– Jeśli dalej będziesz szerzył te kłamstwa, mając wiedzę od samego źródła, że nie jest to prawda, to będziesz brał udział w nękaniu i zniesławianiu – ostrzegł Amerykanina Irlandczyk. – Mądrze byłoby to usunąć.

– Nie jestem prawnikiem, tylko gościem, który próbuje pomóc cuckowi – odpowiedział mu Sean. – Lol! Chcesz mnie pozwać? Ustaw się w kolejce, sku*wielu. Jest kilku przed tobą. Szanowałbym cię bardziej, gdybyś zagroził mi rękoczynami, ale… To ma sens, cucku.

– Seanie, rozsiewasz nienawistne kłamstwa i nękanie. Pomagam ci, zwracając na to uwagę.

Strickland krótko opisał też przytoczoną wyżej konwersację z Garrym.– Wkleiłeś zdjęcie chłopa w więzieniu na swoją koszulkę, żeby go oczernić, a potem opowiadasz, że będziesz mnie pozywał? – napisał. – Naucz się, jak być, ku*wa, mężczyzną. Urodziłeś się bez jaj, czy żona ci je obcięła? Tchórz… Pie*dolony tchórz.

Na wpisy i nagranie Stricklanda zareagowała też pani Machado.

– Seanie, wysłuchałam tylko kilku pierwszych zdać i wyłączyłam z powodu trzech totalnych kłamstw – napisała. – Wysłałam ci prywatną wiadomość, żebyś miał świadomość, że tworzysz efekt kuli śnieżnej na podstawie kłamstwa, które skutkuje nękaniem pod moim adresem. Możesz mieć dowolne zdanie. Nie możesz wymyślać historii. Nie dziwi mnie, że wierzysz we wszystko, co przeczytasz, ale jestem zszokowana, że publikujesz to, nieświadom konsekwencji.

Co ciekawe, Ian Machado Garry swego czasu trenował w Xtreeme Couture, gdzie na co dzień szlifuje formę Sean Strickland.
Do akcji niepokonany w zawodowej karierze i legitymujący się bilansem 6-0 w UFC Irlandczyk powróci 16 grudnia, w ramach gali UFC 296 mierząc się z Vicente Luque.

Sean Strickland do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego kategorii średniej stanie 20 stycznia w Toronto, gdzie w walce wieczoru gali UFC 297 stanie w szranki z Dricusem Du Plessisem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button