UFC

Sean Strickland twierdzi, że Paulo Costa nie podpisał kontraktu na walkę na UFC 302 – Brazylijczyk odpowiada

Wygląda na to, że formalności w sprawie walki Seana Stricklanda z Paulo Costą na UFC 302 nadal nie zostały dopełnione.

Pod znakiem zapytania stoi pojedynek Seana Stricklanda z Paulo Costą – a przynajmniej na to wskazują ostatnie wypowiedzi Amerykanina.

Walka Tarzana z Borrachinhą – ważna dla układu sił w kategorii średniej – jest zaplanowana jako co-main eventu gali UFC 302, która odbędzie się 1 czerwca w Newark. Jak jednak twierdzi Strickland, Costa nadal – pomimo iż od gali dzielą nas nieco ponad dwa tygodnie – nie podpisał kontraktu.

– Jasny gwint, Costa! – powiedział Sean na nagraniu, które opublikował w mediach społecznościowych. – Słyszałem, że nadal nie podpisałeś kontraktu.

– Powiem ci tak, kolego. Nie wierzyłem w to, ku*wa jego mać. Nie sądziłem, że zachowasz się jak tchórz. Sądziłem, że nabierzesz odwagi, podejmiesz wyzwanie. Zamiast tego zachowujesz się, jakbyś miał pie*dolone jajniki.

– Sprawdziłem Google. Postąpiłem, jak należy. Dałem ci kredyt zaufania. Sprawdziłem na Google i coś zauważyłem. Po walce z Izzym rozpoczął się twój zjazd. Poszedłeś naprawdę, ku*wa, głęboko, człowieku. Nie wiem, co ci się porobiło w tym twoim małym je*anym móżdżku.

– Czy potrzebujesz, aby ktoś z tobą porozmawiał? Czy mamy usiąść i porozmawiać o twoich, ku*wa, uczuciach? Uważam, że terapia jest dla słabych.

– Powiem ci coś, koleś. Jesteś słabym, ku*wa, człowiekiem. Jeśli nie potrafisz zdobyć się na odwagę i doprowadzić do tej walki, znajdziemy kogoś, z kim będziesz mógł porozmawiać. Nie zawiedź mnie. Nie zawiedź fanów. Pozwól, że sprawię, abyś, ku*wa, krwawił.

Okupujący 1. pozycję w klasyfikacji 185 funtów Sean Strickland nie był widziany w akcji od stycznia tego roku, gdy stracił tytuł mistrzowski wagi średniej na rzecz Dricusa Du Plessisa, z którym przegrał niejednogłośną decyzją sędziów. Z werdyktem tym nie zgadza się do dziś.

Borrachinha szybko odpowiedział na słowa Amerykanina. Opublikował mianowicie „zdjęcie” podpisanego kontraktu.

– Masz i zjeżdżaj, sku*wielu – napisał.

Sklasyfikowany na 7. miejscu w rankingu Brazylijczyk ostatni pojedynek stoczył w lutym, po dobrej, emocjonującej walce ulegając jednogłośną decyzją sędziowską Robertowi Whittakerowi.

Sean Strickland vs. Paulo Costa - kto wygra?

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button