BellatorPolskie MMA

Scott Coker wyjaśnia przesunięcie walki Marcina Helda na kartę wstępną

Scott Coker wyjaśnia, dlaczego starcie pomiędzy Marcinem Heldem i Davem Jansenem na gali Bellator 155 zostało przeniesione na kartę wstępną.

Jak informowaliśmy wcześniej, starcie Marcina Helda z Davem Jansenem, które pierwotnie zaplanowane było na karcie głównej gali Bellator 155, zostało przesunięte na kartę wstępną, zamykając ją.

Podczas telekonferencji przed galą szef Bellatora Scott Coker wyjaśnił tę decyzję.

W dzisiejszym świecie bardzo ważne jest, aby być obecnym w sieci i wykręcać tam dobre wyniki. Razem z naszym zespołem, który się tym zajmuje, usiedliśmy i doszliśmy do wniosku, że walka o pas może wykręcić dobre numery w sieci i w naszej aplikacji. I na to się zgodziliśmy.

Jednak gdy walka została zmieniona, wspólnie podjęliśmy decyzję, że walka Marcina Helda z Davem Jansenem może wykręcić dla nich dobre wyniki. Wtedy zdecydowaliśmy zamienić walki Marloes Coenen i Jansena.

Pierwotnie wyróżnioną walką karty wstępnej był pojedynek o inauguracyjny pas mistrzowski kategorii piórkowej kobiet pomiędzy Marloes Coenen i Julią Budd. Ta ostatnia nabawiła się jednak kontuzji. Zastąpiła ją – w walce nie o pas – Alexis Dufresne, a pojedynek ten przeniesiono na kartę główną kosztem starcia Held vs. Jansen.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button