Scott Askham wypada z gali ACB 87: „Cel na 2018 rok pozostaje ten sam – mistrzostwo KSW!”

Scott Askham nie stoczy drugiej w karierze walki dla ACB – z powodu kontuzji zmuszony był wycofać się z występu podczas gali ACB 87 w Nottingham.

Scott Askham ostatecznie nie wystąpi podczas zaplanowanej na 19 maja w Nottingham gali ACB 87, gdzie miał skrzyżować pięści z Ibragimem Chuzhigaevem.

Brytyjczyk wyjaśnił w mediach społecznościowych, że podczas jednego z treningów doznał wstrząśnienia mózgu, po którym lekarze zalecili mu 28-dniową przerwę od treningów. Przeprosił też przeciwnika, organizację i fanów.

Czasami ten biznes nie jest przyjemny.

– napisał Askham.

Dziękuję wszystkim za wsparcie. Cel na 2018 rok pozostaje ten sam – MISTRZOSTWO KSW!
Poniżej pełne oświadczenie.

29-latek jest związany kontraktem z KSW, który pozwala mu też na walki w innych organizacjach. W swoim debiucie pod banderą polskiego giganta z miejsca utorował sobie drogę do miana głównego pretendenta do pasa mistrzowskiego kategorii średniej, w ledwie 69 sekund podczas marcowej gali KSW 42 demolując rozpędzonego trzema kolejnymi wiktoriami byłego czempiona Michała Materlę.

Brytyjczyk nie ukrywa, że chce walczyć o złoto z Mamedem Khalidovem, ale z kolei Czeczen pała żądzą rewanżu na Tomaszu Narkunie.

*****

Lowkin’ Talkin’ #18 – KSW 43 | UFC on FOX 29

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply