Scott Askham: „Wkrótce ogłoszenie walki!”

Mający za sobą fantastyczny debiut pod banderą KSW Scott Askham zapowiedział rychłe ogłoszenie nowego pojedynku.

W wywiadach po gali KSW 42 w Łodzi, gdzie zdemolował w nieco ponad minutę Michała Materlę w starciu uważanym powszechnie za eliminator do pojedynku o złoto 84 kilogramów, Scott Askham stawiał sprawę jasno – chciał szybko wrócić do akcji, między wierszami sugerując też, że coś już jest na rzeczy.

I wygląda na to, że niebawem obejrzymy go ponownie w akcji – na to bowiem wskazuje jego najnowszy wpis w mediach społecznościowych.

Moje treningi widać w moich walkach! Ogłoszenie walki wkrótce!
Brytyjczyk nie ukrywa, że jego celem jest pas mistrzowski kategorii średniej KSW, który należy obecnie do szlifującego rekord czasu bez jego obrony Mameda Khalidova. Czeczeński zawodnik przegrał w Łodzi w umownym limicie wagowym z mistrzem 93 kilogramów Tomaszem Narkunem. Nie ukrywa, że jego priorytetem jest teraz rewanż z Żyrafą. Dopytywany podczas rozmowy z dziennikarzami po gali KSW 42 o potencjalne starcie z Askhamem, skwitował sprawę krótko: „Niech poczeka”.

Z drugiej zaś strony, również Khalidov w ostatnich dniach zasugerował powrót do akcji. Czy zatem to z nim Brytyjczyk skrzyżuje rękawice w kolejnym starciu? O ile oczywiście Askham kusi walką pod banderą KSW, bo wykluczyć nie sposób, że szykuje się do występu pod banderą innej organizacji – jego obejmujący jeszcze dwie walki kontrakt z polskim gigantem nie jest bowiem wyłącznościowy.

*****

Lowkingi na łydkę – anatomia destrukcji

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply