UFCWiadomości MMA

Schilling: „Diaz jest teraz wart jeszcze więcej”

Joe Schilling przekonuje, że Nick Diaz jest teraz wart znacznie więcej, a słynna piosenkarka Cher wyraża poparcie dla stocktończyka.

Wygląda na to, że Joe Schilling, przyjaciel zawieszonego przez Komisję Sportową w Nevadzie na pięć lat za palenie marihuany Nicka Diaza, miał sporo racji, twierdząc w rozmowie z MMAFighting, że taka decyzja wyjdzie stocktończykowi na dobre.

Ogólnie myślę, że to dobre dla Nicka. Jest teraz wart więcej pieniędzy. Jest nawet większym magnsem teraz. Wielu ludzi wstawiło się za nim i sport czekają zmiany. Ktoś wejdzie i posprząta ten bałagan z Komisją Sportową z Nevady, że tak powiem. Ostatecznie to będzie dobra rzecz. Tylko, że to naprawdę idiotyczne i obraźliwe, że uczynili to Nickowi Diazowi.

Liczba ludzi i celebrytów, którzy stanęli za nim – jest nawet pieprzona petycja do Białego Domu z prawie 100 tysiącami pieprzonych podpisów! To, kurwa, szalone!

Tymczasem dzisiaj niespodziewanie Diaz otrzymał mocne wsparcie od… piosenkarki Cher! Na Twitterze śledzi ją prawie 3 miliony osób!

Czy dzięki temu pod petycją w obronie stocktończyka podpisze się wymagane 100 tys. ludzi przed 16 października?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button