KSWPolskie MMA

Salahdine Parnasse poddał Filipa Pejicia

Były mistrz kategorii piórkowej Salahdine Parnasse po pełnej szachów walce poddał Filipa Pejicia.

Wyrachowany i ostrożnie walczący Salahdine Parnasse (15-1-1) poddał Filip Pejicia (15-5-2) w drugiej rundzie co-main eventu gali KSW 61 w Gdańsku.
Obaj zawodnicy rozpoczęli walkę bardzo czujnie. Przez pierwsze kilkadziesiąt sekund nie wyprowadzili ani jednego uderzenia, strasząc się kiwkami. W końcu Francuz zaatakował kopnięciami – na nogę i na korpus. Pejić przeszył powietrze kilkoma obszernymi bombami.

Walka trafiła do klinczu, gdzie zawodnicy mocowali się przez kilkadziesiąt sekund. Francus próbował obalać, ale bez powodzenia – kontrolował natomiast i od czasu do czasu obijał Chorwata na ogrodzeniu. W końcu Pejić zerwał klincz z ciosami.
W stójce nie działo się wiele. Parnasse był bardzo uważny, skupiając się na defensywie. Przepuścił kilka kopnięć i ciosów Pejicia, pozostałe blokując.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Parnasse

Początek drugiej odsłony nie zachwycił. Obaj zawodnicy byli bardzo uważni, koncentrując się na defensywie. Pejić był nieco aktywniejszy, ale pudłował. Akcja przeniosła się następnie do klinczu, gdzie również nadmiernej aktywności nie stwierdzono. Pejić trafił latającym kolanem na rozerwanie. Poszukał obalenia, ale nie zdołał utrzymać rywala na dole.

Z czasem to Francuz sfinalizował obalenie, ale nie był w stanie ustabilizować Chorwata. Jednak cały czas pozostawał za jego plecami przy siatce, by w końca kapitalnie ściągnąć go na dół. Błyskawicznie przełożył rękę pod brodą Pejicia, który zmuszony był odklepać!Salahdine Parnasse powrócił w ten sposób na ścieżkę zwycięstw po utracie pasam mistrzowskiego wagi piórkowej na rzecz Daniela Torresa.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

KSW 61: Pudzian vs. Juras – wyniki, relacja i punktacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button