UFC

Rzeźnik! Alex Pereira brutalnie znokautował Jiriego Prochazkę w walce wieczoru UFC 303 (VIDEO)

Bez zmian na szczycie wagi półciężkiej! Alex Pereira efektownie znokautował w rewanżu Jiriego Prochazkę podczas gali UFC 303.

W pojedynku wieńczącym galę UFC 303 w Las Vegas mistrz wagi półciężkiej Alex Pereira (11-2) obronił po raz drugi tron, pokonując w rewanżu Jiriego Prochazkę (30-5-1).

Jiri szybko zmienił ustawienie na odwrotne. Od razu zainkasował zewnętrzny lowking. Ładny frontal Alexa. Lewy prosty w punkt. Jiri wrócił do klasycznego ustawienia. Pereira trafił lowkingiem, ale zainkasował kontry ciosami. Kolejne niskie kopnięcie mistrza. Pretendent odpowiedział własnym. Zmienił ustawienie na odwrotne, ale od razu Pereira odpalił lowking. Brazylijczyk trafił lewym sierpem. Z czasem poprawił ładnym lewym prostym.

Ostra szarża Prochazki – trafił! Pereira jednak odpowiedział ciosami! Dołożył lowking. Wracam na środek oktagonu. Pereira rozkręcał się. Trafił lowkingami, atakował prostymi na korpus. Piękny middlekicki wylądował na korpusie czeskiego pretendenta. Jiri mieszał ustawienie. Pereira wywierał delikatną presję. Po wymianie Prochazka poszedł w klincz, zamykając mistrza na ogrodzeniu. Tam jednak Pereira popracował ciosami na korpus i kolanami. Oddał jednak podwójne podchwyty. Prochazka czaił się na obalenie. Zainkasował jednak krótkie ciosy na głowę. Minuta do końca peirwszej rundy. Pereira zerwał klincz. Wracamy na środek oktagonu.

Kopnięcie Alexa. Ładny prosty. Poprawił krosem. Prochazka odpowiedział kopnięciami, ale zblokował je Alex. Pereira w końcówce zdzielił Czecha trzema lowknigami, a dosłownie w ostatniej sekundzie posłał szarżującego rywala na deski swoim firmowym lewym sierpem. Czecha uratowała syrena kończąca pierwszą rundę!


PEŁNE WYNIKI UFC 303 – TUTAJ


Kilka sekund po rozpoczęciu rundy drugiej Alex Pereira wyprowadził kopnięcie na głowę z przedniej nogi, kompletnie zaskakując opuszczającego ręce rywala! Czech runął na deski jak długi, a Brazylijczyk rzucił się na niego z uderzeniami, aby dopełnić dzieła zniszczenia! Źle ustawiony sędzia Herb Dean szukał odpowiedniego kąta do przyjrzenia się akcji, w końcu przerywając zawody i oszczędzając Czechowi kolejnych razów!

Denisa, podtrzymywany przez sędziego, ledwie wrócił na nogi, wyraźnie się chwiejąc.

Alex Pereira obronił w ten sposób tytuł mistrzowski wagi półciężkiej po raz drugi w karierze. Sytuacja taka nie wydarzyła się w tej dywizji od czasów panowania w niej Jona Jonesa.

Rywalizacja Brazylijczyka z Czechem – wygrana przez Poatana w stosunku 2-0 – prawdopodobnie dobiegła tym samym końca.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button