UFCWiadomości MMA

Rywal CM Punka zostanie wyłoniony w nowym reality show

Dla nietypowych debiutantów potrzeba nietypowych rozwiązań.

Debiutowi CM Punka, prywatnie zwanego Philem Brooksem, towarzyszy niezwykłe poruszenie. Oczywiście głównie w Stanach Zjednoczonych, ponieważ na innych nacjach tytuł byłego mistrza WWE nie robi wielkiego wrażenia.

Liczba chętnych zawodników chcących popluskać się w sławie gwiazdy wrestlingu jest długa i barwna, znajdują się na niej między innymi gotowy powrócić z emerytury Chris Leben i potężny zielony Power Ranger Jason David Frank.

Wszyscy jednak będą musieli obejść się smakiem, ponieważ Dana White ma zupełnie inny pomysł na rywala Punka – wyłoni go w Reality Show. Wspomniał o tym w wywidzie dla TSN:

Wystartowałem z nowym show, pilot jest na YouTube, nazywa się „Dana White Looking for a Fight” i obecnie szukamy w nim rywala dla CM Punka. On zawalczy w przyszłym roku. Na 100%.

Kiedyś podobny zabieg zastosowało WWE, by znaleźć oponenta dla chcącego spróbować sił we wrestlingu aktora Stephena Amella.
Czy rozbudowana forma promocji CM Punka nie przysłoni treści jego debiutu? Kiedy MMA flirtuje z wrestlingiem, zawsze budzi to mój niepokój.

Poniżej pilot show „Dana White Looking for a Fight”.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button