Bez kategoriiPolskie MMAUFC

„Ruszyły rozmowy” – Mateusz Gamrot niebawem powróci do oktagonu UFC?

Mateusz Gamrot zdradził, że rozpoczął rozmowy w sprawie kolejnej walki pod banderą UFC.
Wygląda na to, że niebawem poznamy szczegóły kolejnej walki Mateusza Gamrota pod sztandarem organizacji UFC. Na to przynajmniej wskazywać może najnowszy wpis Polaka na Instagramie.
Zapytany przez fana o plany powrotu, Gamer uchylił rąbka tajemnicy.

– Mistrzu, coś już się tam dzieje w sprawie walki? – napisał jeden z kibiców. – Nie mogę się doczekać. Pozdrawiam.

– Ruszyły rozmowy, więc myślę, że w najbliższym czasie coś się wydarzy – odpowiedział kudowianin.

Mateusz Gamrot zadebiutował w UFC w 2020 roku, doznając pierwszej zawodowej porażki. W trzeciej walce w odstępie ledwie trzech miesięcy – dwie poprzednie wygrał w KSW z Normanem Parke’iem oraz Marianem Ziółkowskim – przegrał niejednogłośnie z Guramem Kutateladze.Niepowodzenie to Gamer powetował sobie w 2021 roku trzema zwycięstwami przed czasem. W kwietniu ubił Scotta Holtzmana, w lipcu w rekordowe 65 sekund poddał kimurą Jeremy’ego Stephensa, a w grudniu kolanem na żebra odebrał ochotę do walki Diego Ferreirze. Wiktoriami tymi Polak utorował sobie drogę do czołowej piętnastki kategorii lekkiej.
Od czasu ubicia Brazylijczyka reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team wyrażał pełną gotowość na pójście w oktagonowe tany z dowolnym rywalem z czołowej piętnastki kategorii lekkiej – między innymi Michaelem Chandlerem, Gregorem Gillespiem, Tonym Fergusonem czy Rafaelem dos Anjosem.

Kilka tygodni temu zaproszenie w oktagonowe tany wystosował pod adresem Gamera Brad Riddell – szybko zaakceptowane przez Polaka. Przed dwoma tygodniami kudowianin stwierdził natomiast, że właśnie zestawienie z nowozelandzkim kickbokserem jest najbardziej prawdopodobne.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Do akcji 31-latek, który miał ostatnio oferty wejścia na zastępstwo do Islama Makhacheva i Rafaela dos Anjosa, chciałby powrócić na przełomie kwietnia i maja.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button