Typer MMA Lowking

Rozpoczynamy Typer Lowking!

Startujemy z innowacyjnym projektem Typera MMA dla Czytelników lubujących się w typowaniu walk. Najlepsi mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

Nagrody

mameddrwal

Wiecie, ile biletów pozostało do kupienia na galę KSW 29, na której Mamed Khalidov zmierzy się z Tomaszem Drwalem? W tym momencie prawdopodobnie zero. Ale, ale… wystarczy wziąć udział w naszym Typerze i na półmetku rozgrywek (po 5 kolejkach) lepiej niż reszta graczy wytypować kilkanaście walk i dwa bilety na KSW 29 trafią do Waszej kieszeni!

To jednak nie wszystko, bo najlepszy gracz Typera zgarnie dodatkowo dowolnie wybrane gry (komputerowe, konsolowe, planszowe) do kwoty 200 zł oraz szereg upominków.

Ale po kolei…

Jak dołączyć do rozgrywek?

Dołączenie do zabawy jest banalnie proste, choć różni się w zależności od tego, czy uczestniczyliście w poprzednim sezonie Ligi Bukmachera, czy też nie.

Grałeś w Lidze Bukmachera?

Wejdź na http://lowking.pl/typer-mma/ i zaloguje się na dokładnie te same dane, z których korzystałeś w Lidze Bukmachera – i to wszystko, możesz grać!

Nie grałeś w Lidze Bukmachera?

Wejdź na http://lowking.pl/typer-mma/front/register i zarejestruj się. W odpowiedzi w ciągu kilku minut powinieneś otrzymać maila z linkiem do aktywacji konta.

Jak gramy?

Gramy według zasad, które z pewnością pamiętają Uczestnicy poprzednich edycji. A zatem obstawiamy zwycięzcę każdej walki na galach UFC, przewidujemy rodzaj skończenia (decyzja/TKO/SUB) oraz opcjonalnie obstawiamy 3 punkty bonusowe na maksymalnie trzy walki.

Punktacja przedstawia się następująco:

– prawidłowe wytypowanie zwycięzcy: 2 pkt,
– prawidłowe wytypowanie rozstrzygnięcia: 1 pkt,
– prawidłowo wytypowany bonus: 3 pkt,
– nieprawidłowo wytypowany bonus: -3 pkt (minus 3 punkty).

Innymi słowy za galę z 10 walkami możemy otrzymać maksymalnie 39 punktów, na które składają się:

– 20 punktów za wytypowanie zwycięzców,
– 10 punktów za poprawne rozstrzygnięcia,
– 9 punktów za trzy poprawne bonusy.

I to w zasadzie wszystko! Cała aplikacja, którą będziemy wykorzystywać do zabawy, jest niezwykle intuicyjna i nie pozwoli nikomu się zgubić. Płynnie poprowadzi Was przez proces typowania i wykorzystywania punktów bonusowych.

Zapewnia też szereg statystyk, dzięki którym porównacie Wasze osiągnięcia z innymi graczami.

Taktyka?

Wprowadzenie elementu Punktów Bonusowych daje nowe możliwości. Jeśli preferujesz ostrożne podejście do typowania i nie chcesz podejmować ryzyka – nie stawiaj bonusów – dzięki temu masz pewność, że nie stracisz ani jednego punktu.

Jeśli dopuszczasz odrobinę ryzyka, postaw tylko na jednego pewniaka – w najgorszym przypadku stracisz tylko 3 punkty. W najlepszym – zyskasz 3.

Masz trochę więcej odwagi? Postaw na dwóch zawodników – możesz zyskać aż 6 dodatkowych punktów, ale.. tyle samo możesz stracić, jeśli obaj przegrają.

Jeśli nie masz żadnych problemów z ryzykiem – śmiało, postaw na trzech fighterów – możesz wzbogacić się o dodatkowe 9 punktów. Nie muszę dodawać, że tyle samo stawiasz na szali?

Kiedy i jak typujemy?

Pierwszy sezon Typera obejmie 10 gal UFC i być może kilka mniejszych. Pierwsze typowanie odbędzie się już teraz przy okazji sobotniej gali UFC 179. Po zalogowaniu się można obstawiać!

Na półmetku rozgrywek, a więc po UFC Fight Night 57 – Edgar vs Swanson (22 listopada), rozdamy bilety na KSW 29 – podwójną wejściówkę zgarnie oczywiście lider tabeli.

Ostatnią typowaną przez nas galą będzie UFC on Fox 14 – Gustafsson vs Evans, która odbędzie się 24 stycznia.

Tematy z typowaniami będą wrzucane kilka dni przed galami.

Pytania?

Do startu zostało jeszcze kilka dni, więc jeśli macie jakiekolwiek pytania, problemy z rejestracją, cokolwiek – piszcie śmiało! Tych, którzy już dołączyli, zapraszam do typowania sobotniej gali.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Sprawdź też
Close
Back to top button