UFC

Rozpędzony ośmioma zwycięstwami Michel Pereira wystąpi na UFC 306 – zmierzy się z Anthonym Hernandezem

Interesujące starcie w Top 15 wagi średniej pomiędzy Michelem Pereirą i Anthonym Hernandezem trafiło do rozpiski gali UFC 306.

Pojedynek w czołówce wagi średniej pomiędzy świetnie sobie ostatnimi czasy radzącymi Michelem Pereirą (31-11) i Anthonym Hernandezem (12-2) został dodany do rozpiski gali UFC 306, która odbędzie się 14 września w The Sphere w Las Vegas.

O zestawieniu walki poinformował Brazylijczyk.

Demolidor może pochwalić się kapitalną serią ośmiu kolejnych zwycięstw. Trzy ostatnie odniósł przez skończenia w pierwszej rundzie, nokautując Andre Pertoskiego i poddając Michała Oleksiejczuka oraz Ihora Potierię. Brazylijczyk jest obecnie sklasyfikowany na 13. miejscu w rankingu 185 funtów.

Wojujący w UFC od 2019 roku Anthony Hernandez najlepszego startu pod sztandarem organizacji nie miał – przegrał dwie z trzech walk – ale potem nabrał wiatru w żagle i obecnie może pochwalić się serią pięciu wygranych. W pokonanym polu zostawiał między innymi Romana Kopylova czy Edmena Shahbazyana.

Dynamika tej walki nie wydaje się szczególnie skomplikowana. Świetnie zawsze dysponowany kondycyjnie Amerykanin swoim zwyczajem spróbuje zajechać przeciwnika presją, zapasami i parterem, podczas gdy Brazylijczyk powalczy o utrzymanie walki na nogach. Wydaje się, że pierwsze runda może okazać się kluczowa – wtedy bowiem Demolidor jest najgroźniejszy. Jeśli Fluffy przetrwa, do rundy drugiej wychodząc w stanie nadal nadającym się do oktagonowego użytku, powinien przejąć stery walki w swoje ręce.

Michel Pereira vs. Anthony Hernandez - kto wygra?

Przewidywane kursy bukmacherskie


Michel Pereira – 1.70
Anthony Hernandez – 2.15

Wstępny typ

Anthony Hernandez


Rozpiska UFC 306

135 lb: Irene Aldana (15-7) vs. Norma Dumont (11-2)
185 lb: Michel Pereira (31-11) vs. Anthony Hernandez (12-2)
115 lb: Yazmin Jauregui (11-1) vs. Ketlen Souza (14-4)
125 lb: Edgar Chaves (11-5) vs. Kevin Borjas (9-3)

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button