„Rozczytałem go z łatwością i trafiłem centralnie” – Conor McGregor komentuje decyzję Komisji w sprawie awantury po UFC 229

Były podwójny mistrz Conor McGregor zabrał głos na temat decyzji Stanowej Komisji Sportowej w Nevadzie w sprawia ekscesów po gali UFC 229.

Wygląda na to, że Khabibowi Nurmagomedovowi i Conorowi McGregorowi towarzyszyły zupełnie inne emocje w związku z decyzjami w sprawie awantury po gali UFC 229, jakie podjęła wczoraj Stanowa Komisja Sportowa w Nevadzie.

Ukarany 9-miesięcznym zawieszeniem i karą $500 tys. Dagestański Orzeł zapowiedział – ustami swoich menadżerów – że w ramach solidarności z ukaranymi aż rocznym zawieszeniem Zubairą Tukhugovem i Abubakarem Nurmagomedovem ani myśli brać udział w kampanii przeciwko przemocy, która skróciłaby jego własne zawieszenie do sześciu miesięcy. Ba, walczyć więcej w Nevadzie nie zamierza, a do oktagonu planuje wrócić dopiero na okoliczność listopadowej gali w Nowym Jorku.
Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja z zawieszonym na sześć miesięcy i ukaranym $50 tys. grzywny Conorem McGregorem. Irlandczyk właśnie bowiem skomentował nałożone nań kary…

Jestem wdzięczny Stanowej Komisji Sportowej w Nevadzie, za uczciwe podejście do incydentu.
Nie było moją intencją dosięgnięcie finalnym ciosem tamtego wieczoru krewnego mojego rywala. Tak to się po prostu rozegrało.
Czekam na kolejny występ.
Dziękuję wam wszystkim.

Lewy prosty między jaba napastnika. Spróbował wykorzystać widocznego we wszystkich nagraniach wielkiego strażnika w charakterze osłony, ale rozczytałem go z łatwością i trafiłem centralnie. Ostatni cios wieczoru gali UFC 229 we współpracy z McGregor Sports and Entertainment.

W kluczowej walce tamtego wieczoru Irlandczyk nie miał co prawda nic do powiedzenia, będąc rozbitym i poddanym przez Khabiba Nurmagomedova, ale powyższe zdjęcia z awantury po walce nie kłamią. Notorious rzeczywiście czysto trafił nacierającego w kontrze Abubakara Nurmagomedova, z którego potem przez kilka dni śmiał się na sali treningowej American Kickboxing Academy Daniel Cormier.

Zawieszenie Irlandczyka dobiega końca 6 kwietnia tego roku. Najpoważniejszym kandydatem do walki z nim jest Donald Cerrone.

*****

Menadżer: Khabib zirytowany decyzjami Komisji, nie będzie walczył w Nevadzie

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Poziom

    30 stycznia 2019 at 19:47

    Khabib tez Ciebie rozczytal Rudy :) wiem ze to czytasz ;)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply